Pion Finansowy


Zespół controllingu wewnętrznego

DYREKTOR FINANSOWY

Ireneusz Kwieciński
tel. 22 46 31 151
e-mail: ikwiecinski@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Aneta Pomorska
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
tel. 22 46 31 137
e-mail:

Iwona Ławniczak-Iwanowska
tel. 22 46 31 227
e-mail:

Księgowość

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Beata Osmulska-Kiesio
tel. 22 46 31 131
e-mail: bosmulska@frse.org.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Marzena Grzegorczyk
tel. 22 46 31 164
e-mail: mgrzegorczyk@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Agnieszka Sobczak
KASA
tel. 22 46 31 159
e-mail: asobczak@frse.org.pl

Bogumiła Kaluźna
tel. 22 46 31 166
e-mail: bkaluzna@frse.org.pl

Izabela Kujawa-Wolin
tel. 22 46 31 167
e-mail: iwolin@frse.org.pl

Jolanta Kurdej
tel. 22 46 31 168
e-mail: jkurdej@frse.org.pl

Renata Mac
tel. 22 46 31 157
e-mail: rmac@frse.org.pl

Alicja Perzyńska
tel. 22 46 31 123
e-mail: aperzynska@frse.org.pl

Ewa Pilarska
tel. 22 46 31 163
e-mail: epilarska@frse.org.pl

Teresa Popławska
tel. 22 46 31 121
e-mail: tpoplawska@frse.org.pl

Aleksandra Pruchniewska
tel. 22 46 31 133
e-mail: apruchniewska@frse.org.pl

Joanna Szkoda
tel. 22 46 31 162
e-mail: jszkoda@frse.org.pl

Agnieszka Wasiak
tel. 22 46 31 169
e-mail: awasiak@frse.org.pl

Monika Wysocka
tel. 22 46 31 158
e-mail: mwysocka@frse.org.pl

Rozliczenia Finansowe Projektów Partnerskich

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Beata Osmulska-Kiesio
tel. 22 46 31 131
e-mail: bosmulska@frse.org.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Małgorzata Sztarbała
tel. 22 46 31 134
e-mail: msztarbala@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Joanna Kaszewska
tel. 22 46 31 147
e-mail: jkaszewska@frse.org.pl

Izabela Lubiak-Belter
tel. 22 46 31 145
e-mail: ilubiak@frse.org.pl

Anna Myrcha
tel. 22 46 31 142
e-mail: amyrcha@frse.org.pl

Sylwia Stanios
tel. 22 46 31 136
e-mail: sstanios@frse.org.pl

Dorota Wojdyga
tel. 22 46 31 293
e-mail: dwojdyga@frse.org.pl

Marcin Żółcik
tel. 22 46 31 141
e-mail: mzolcik@frse.org.pl

Rozliczenia Finansowe Projektów Mobilnościowych

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Beata Osmulska-Kiesio
tel. 22 46 31 131
e-mail: bosmulska@frse.org.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Małgorzata Sztarbała
tel. 22 46 31 134
e-mail: msztarbala@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Katarzyna Baranowska
tel. 22 46 31 132
e-mail: kbaranowska@frse.org.pl

Justyna Krześniak
tel. 22 46 31 135
e-mail: jkrzesniak@frse.org.pl

Małgorzata Lipska
tel. 22 46 31 143
e-mail: mlipska@frse.org.pl

Katarzyna Markowska
tel. 22 46 31 146
e-mail: kmarkowska@frse.org.pl

Izabela Mysłowska
tel. 22 46 31 144
e-mail: izabela.myslowska@frse.org.pl

Dorota Szynkiewicz
tel. 22 46 31 139
e-mail: dszynkiewicz@frse.org.pl

Adam Wierzchowski
tel. 22 46 31 149
e-mail: awierzchowski@frse.org.pl

Ewa Wójtowicz
tel. 22 46 31 138
e-mail: ewojtowicz@frse.org.pl

Obsługa Informatyczna Programów Finansowych

DYREKTOR FINANSOWY

Ireneusz Kwieciński
tel. 22 46 31 151
e-mail: ikwiecinski@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Wanda Burdecka
NARZĘDZIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ
tel. 22 46 31 212
e-mail: wburdecka@frse.org.pl

Mirosław Juszczak
PROGRAMISTA
tel. 22 46 31 183
e-mail:

Maciej Rogatko
DOKUMENTY SYSTEMU FINERA
tel. 22 46 31 359
e-mail: mrogatko@frse.org.pl

Konrad Starosz
PROGRAMISTA
e-mail:

Adrian Walerczak
PROGRAMISTA
tel. 22 46 31 191
e-mail:

Krzysztof Zieliński
DOKUMENTY SYSTEMU FINERA
tel. 22 46 31 192
e-mail: kzielinski@frse.org.pl

DYREKTOR

dr Paweł Poszytek
DYREKTOR GENERALNY, DYREKTOR NARODOWEJ AGENCJI PROGRAMU ERASMUS+

SEKRETARIAT DYREKCJI

Magdalena Śliwa
tel. 22 46 31 097
e-mail: msliwa@frse.org.pl

DYREKTOR FINANSOWY

Ireneusz Kwieciński
tel. 22 46 31 151
e-mail: ikwiecinski@frse.org.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Beata Osmulska-Kiesio
tel. 22 46 31 131
e-mail: bosmulska@frse.org.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Marzena Grzegorczyk
tel. 22 46 31 164
e-mail: mgrzegorczyk@frse.org.pl

ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ DS. ROZLICZEŃ FINANSOWYCH

Małgorzata Sztarbała
tel. 22 46 31 134
e-mail: msztarbala@frse.org.pl