Pion Upowszechniania i Komunikacji


P.O. DYREKTORA

Monika Kiepuszewska-Stefaniuk
tel. 22 46 31 172
e-mail:

Zespół Promocji i Komunikacji

KOORDYNATOR

Malwina Górecka
tel. 22 46 31 178
e-mail: mgorecka@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Barbara Dynda
KOMUNIKACJA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA
tel. 22 46 31 556
e-mail: bdynda@frse.org.pl

Iwona Łoboda
KOMUNIKACJA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA
tel. 22 46 31 179
e-mail: iloboda@frse.org.pl

Karolina Kalinowska
KOMUNIKACJA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA
tel. 22 46 31 174
e-mail: kkalinowska@frse.org.pl

Weronika Skaczkowska
KOMUNIKACJA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA
tel. 22 46 31 176
e-mail: wskaczkowska@frse.org.pl

Agnieszka Kokowicz
OBSŁUGA WYDARZEŃ
tel. 22 46 31 177
e-mail: akokowicz@frse.org.pl

Piotr Konopka
OBSŁUGA WYDARZEŃ
tel. 22 46 31 552
e-mail: pkonopka@frse.org.pl

Agata Nowacka
OBSŁUGA WYDARZEŃ
tel. 22 46 31 175
e-mail: anowacka@frse.org.pl

Agnieszka Pawłowiec
OBSŁUGA WYDARZEŃ
e-mail: apawlowiec@frse.org.pl

Weronika Walasek-Jordan
OBSŁUGA WYDARZEŃ
tel. 22 46 31 171
e-mail:

Marta Zielińska
OBSŁUGA WYDARZEŃ
tel. 22 46 31 173
e-mail:

Ireneusz Fryszkowski
KOMUNIKACJA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA
(OBSŁUGA INFORMATYCZNA)
tel. 22 46 31 181
e-mail: ifryszkowski@frse.org.pl

Piotr Żukowski
KOMUNIKACJA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA
(OBSŁUGA INFORMATYCZNA)
tel. 22 46 31 551
e-mail: pzukowski@frse.org.pl

Zespół Upowszechniania Rezultatów i Narzędzi Wspierających

KOORDYNATOR

Anna Przychodzka
tel. 22 46 31 452
e-mail: aprzychodzka@frse.org.pl

ZESPÓŁ

Ewa Koźbiał
UPOWSZECHNIANIE REZULTATÓW PROJEKTÓW
tel. 22 46 31 268
e-mail: ekozbial@frse.org.pl

Marta Majka-Biskup
UPOWSZECHNIANIE REZULTATÓW PROJEKTÓW
tel. 22 46 31 209
e-mail: mmajka@frse.org.pl

Edward Torończak
UPOWSZECHNIANIE REZULTATÓW PROJEKTÓW
tel. 22 46 31 531
e-mail: etoronczak@frse.org.pl

Małgorzata Dybała
WSPÓŁPRACA MIĘDZYAGENCYJNA I SZKOLENIA
tel. 22 46 31 301
e-mail: mdybala@frse.org.pl

Karolina Suchecka
WSPÓŁPRACA MIĘDZYAGENCYJNA I SZKOLENIA
tel. 22 46 31 432
e-mail: ksuchecka@frse.org.pl

Kinga Motysia
KRAJOWE CENTRUM EUROPASS
tel. 22 46 31 513
e-mail: kmotysia@frse.org.pl

Konrad Romaniuk
KRAJOWE CENTRUM EUROPASS
tel. 22 46 31 514
e-mail: kromaniuk@frse.org.pl

Karolina Telka
KRAJOWE CENTRUM EUROPASS
tel. 22 46 31 512
e-mail: ktelka@frse.org.pl

Dawid Wójcicki
KRAJOWE CENTRUM EUROPASS
tel. 22 46 31 515
e-mail: dwojcicki@frse.org.pl

Małgorzata Piotrowska
KRAJOWE BIURO EURODESK POLSKA
tel. 22 46 31 454
e-mail: mpiotrowska@frse.org.pl

Łukasz Smogorowski
KRAJOWE BIURO EURODESK POLSKA
tel. 22 46 31 455
e-mail: lsmogorowski@frse.org.pl

Wawrzyniec Pater
KRAJOWE BIURO EURODESK POLSKA
tel. 22 46 31 453
e-mail: wpater@frse.org.pl

[/vc_column]

DYREKTOR

Anna Salamończyk-Mochel
CZŁONEK ZARZĄDU, DYREKTOR PROGRAMU ERASMUS+

SEKRETARIAT DYREKCJI

Paulina Machera
tel. 22 46 31 096
e-mail: pmachera@frse.org.pl