Pion Programów Zewnętrznych


ZASTĘPCA DYREKTORA

Liliana Budkowska
tel. 22 46 31 424
e-mail: lbudkowska@frse.org.pl

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA W FRSE

Pion Programów Zewnętrznych

Zespół Programów Bilateralnych wraz z programem SALTO

KOORDYNATOR

Ewelina Miłoń
tel. 22 46 31 419
e-mail: emilon@frse.org.pl

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA W FRSE

Zespół Programów Bilateralnych wraz z Programem SALTO

ZESPÓŁ

Marina Makarenko
CENTRUM WSPÓŁPRACY Z KRAJAMI EUROPY WSCHODNIEJ I KAUKAZU SALTO EECA
tel. 22 46 31 461
e-mail: mmakarenko@frse.org.pl

Andrij Pavlovych
CENTRUM WSPÓŁPRACY Z KRAJAMI EUROPY WSCHODNIEJ I KAUKAZU SALTO EECA
tel. 22 46 31 462
e-mail: andrij.pavlovych@frse.org.pl

Małgorzata Pawłowska
CENTRUM WSPÓŁPRACY Z KRAJAMI EUROPY WSCHODNIEJ I KAUKAZU SALTO EECA
tel. 22 46 31 463
e-mail: mpawlowska@frse.org.pl

Tomasz Szopa
CENTRUM WSPÓŁPRACY Z KRAJAMI EUROPY WSCHODNIEJ I KAUKAZU SALTO EECA
e-mail: tszopa@frse.org.pl

Anna Hryshkevich
POLSKO-UKRAIŃSKA RADA WYMIANY MŁODZIEŻY
POLSKO-LITEWSKI FUNDUSZ WYMIANY MŁODZIEŻY
tel. 22 46 31 415
e-mail: ahryshkevich@frse.org.pl

Zespół Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER)

KOORDYNATOR

Emilia Halemba
tel. 22 46 31 671
e-mail: ehalemba@frse.org.pl

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA W FRSE

Zespół Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER)

ZESPÓŁ

Lucjan Chilmon
PROJEKTY EDUKACJI SZKOLNEJ (SE)
tel. 22 46 31 666
e-mail: lchilmon@frse.org.pl

Beata Kostrzewska
PROJEKTY EDUKACJI SZKOLNEJ (SE)
tel. 22 46 31 662
e-mail: bkostrzewska@frse.org.pl

Paulina Misiak
PROJEKTY EDUKACJI SZKOLNEJ (SE)
tel. 22 46 31 665
e-mail: pmisiak@frse.org.pl

Justyna Sawa
PROJEKTY EDUKACJI SZKOLNEJ (SE)
tel. 22 46 31 661
e-mail: jsawa@frse.org.pl

Michał Sosnowski
PROJEKTY EDUKACJI SZKOLNEJ (SE)
tel. 22 46 31 663
e-mail: msosnowski@frse.org.pl

Agnieszka Wielgomas
PROJEKTY EDUKACJI SZKOLNEJ (SE)
tel. 22 46 31 215
e-mail:

Anna Dębska
PROJEKTY SZKOLNICTWA WYŻSZEGO (HE)
tel. 22 46 31 288
kom. 728 455 347
e-mail: adebska@frse.org.pl

Ada Ladzik
PROJEKTY SZKOLNICTWA WYŻSZEGO (HE)
tel. 22 46 31 664
e-mail: aladzik@frse.org.pl

Joanna Bazylak
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 304
e-mail: jbazylak@frse.org.pl

Arkadiusz Chabiera
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 677
e-mail: achabiera@frse.org.pl

Agata Kłopotowska
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 673
e-mail: aklopotowska@frse.org.pl

Katarzyna Łukasiak
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 674
e-mail: klukasiak@frse.org.pl

Patrycja Makowska
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 675
e-mail: pmakowska@frse.org.pl

Patrycja Szczypska
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 691
e-mail: pszczypska@frse.org.pl

Dagmara Wieczorkowska
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 672
e-mail: dwieczorkowska@frse.org.pl

Mateusz Winek
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 676
e-mail: mwinek@frse.org.pl

Dominika Żółcik
PROJEKTY SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO (VET)
tel. 22 46 31 299
e-mail: dzolcik@frse.org.pl

DYREKTOR

Andrzej Wyczawski
CZŁONEK ZARZĄDU, DYREKTOR PROGRAMU ERASMUS+

 

SEKRETARIAT

Paulina Machera
tel. 22 46 31 096
e-mail: pmachera@frse.org.pl