Dzień Polsko-Czesko-Słowacki, 16 czerwca 2008 r. w Warszawie - zapraszamy!

 
Aktualność z dnia: 
2008-06-05

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza do udziału w Dniu Polsko-Czesko-Słowackim, 16 czerwca w Warszawie. Wydarzenie obejmuje m.in. konferencję o roli i miejscu języków oraz kultury słowiańskiej w Unii Europejskiej i w naszym regionie, spotkanie z Agnieszką Holland i pokaz jej filmu „Kopia mistrza” oraz występy artystyczne zespołu polskiego (RENTON), czeskiego (VIDOCK) i słowackiego (CHIKI-LIKI TU-A).

Szczegóły dotyczące konferencji oraz wydarzeń artystycznych znajdują się na stronie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Wszelkich informacji udziela Pani Anna Kozdój z Przedstawicielstwa KE w Polsce: Anna.KOZDOJ@ec.europa.eu, tel. (22) 55 68 943.

Powrót do strony głównej  

(c) 2006 FRSE, ul.Mokotowska 43, 00-551 Warszawa tel.: 0-22 622-37-12, fax: 0-22 622-37-10, e-mail: kontakt@frse.org.pl