Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Czerwiec 2017

Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym

20 czerwca - 22 czerwca
Ośrodek Rozwoju Edukacji, Aleje Ujazdowskie 28
Warszawa, Mazowieckie 00-478 Polska
+ Google Map

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza na konferencję „Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym”, które odbędą się 20 i 22 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Dowiedz się więcej »

Szkolenie w ramach projektu Erasmus+ Bus w Tłuszczu

24 czerwca
Tłuszcz,

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat największego i najbardziej popularnego unijnego programu Erasmus+. 24 czerwca zapraszamy do Tłuszcza.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2017

Szkolenie w ramach projektu Erasmus+ Bus w Kobyłce

2 września
Kobyłka,
Busem z Erasmusem

Tym razem bezpłatne szkolenie z największego i najbardziej popularnego unijnego programu edukacyjnego Erasmus+ oraz zasad wnioskowania eksperci FRSE przeprowadzą w Kobyłce. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej »

XII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

5 września - 7 września
Nowy Sącz, Nowy Sącz, + Google Map

Zapraszamy do udziału w XII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów, które odbędzie się w dniach 5-7 września br. w Nowym Sączu.

Dowiedz się więcej »

Szkolenie w ramach projektu Erasmus+ Bus w Radzyminie

9 września
Radzymin,
Erasmus+ Bus

Kolejny przystanek Erasmus+ Busa to Radzymin. Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat największego i najbardziej popularnego unijnego programu Erasmus+.

Dowiedz się więcej »

Nauczyciel języka we współczesnym świecie – oczekiwania, wyzwania, perspektywy

25 września
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Mordechaja Anielewicza 6
Warszawa, Mazowieckie 00-157 Polska
+ Google Map

We wrześniu po raz kolejny obchodzimy Europejski Dzień Języków. Jednym z wydarzeń promujących wielojęzyczność i nauczanie języków obcych jest konferencja Nauczyciel języka we współczesnym świecie – oczekiwania, wyzwania, perspektywy, która odbędzie się 25 września 2017 roku. Europejski Dzień Języków jednoczy prawie 800 milionów Europejczyków z 47 krajów wokół idei wielojęzyczności i różnorodności językowej. Idea ta jest wielkim wyzwaniem dla dydaktyków języków obcych. W Polsce, tak jak w innych krajach UE, podejmuje się wiele inicjatyw w celu podniesienia jakości i skuteczności…

Dowiedz się więcej »

Seminarium EPALE: „Error Management Training w edukacji osób dorosłych”

26 września
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Al. Jerozolimskie 142 A
Warszawa, Mazowieckie 02-305 Polska
+ Google Map

Czy jako praktyk rynku rozwojowego czujesz intuicyjnie, że popełnianie błędów jest ważnym elementem uczenia się? Czy można to wykorzystać w procesie nauczania? Weź udział w bezpłatnym Seminarium EPALE: Error Management Training w edukacji osób dorosłych i dowiedz się: – czym polega koncepcja error management training, – jak projektować aktywności tak, żeby z błędów korzystać w sposób efektywny, – jakie są sposoby kształtowania kultury zespołu czy organizacji, aby możliwe było uczenie się na niepowodzeniach. O seminarium Seminarium EPALE to cykl spotkań,…

Dowiedz się więcej »

Bieg Erasmusa

30 września
Park im. Szymańskiego w Warszawie, Elekcyjna
Warszawa, 00-001
+ Google Map

Z okazji 30-lecia programu Erasmus+ oraz Europejskiego Tygodnia Sportu postanowiliśmy przygotować coś specjalnego - rywalizację drużyn sztafetowych! Do sztafety może zgłosić się każdy - wystarczy zebrać sześcioosobową drużynę i zarejestrować się na naszej stronie Każdy zawodnik zmierzy się z 5 kilometrami - co daje łączny dystans 30km Oprócz klasyfikacji generalnej przewidzieliśmy również dodatkowe kategorie dla uczestników programu Erasmus+ Na wszystkich uczestników czekają piękne medale, a na zwycięzców - nagrody i puchary! a co najważniejsze... Całą kwotę z opłat startowych przeznaczamy…

Dowiedz się więcej »
Październik 2017

Webinarium EPALE: Wiarygodność trenera – by wizerunek szedł w parze z wiedzą merytoryczną

25 października

Jakość szkoleń to nie tylko wiedza merytoryczna – wizerunek, postawa i zaangażowanie trenera stanowią ważne elementy każdego szkolenia. Czy pierwsze wrażenie ma znaczenie? Jak zadbać o swój wizerunek by być wiarygodnym? Jaką postawę przyjąć aby przekonać uczestników do wartości wiedzy, którą przekazujemy? Jak utrzymać dobry kontakt z uczestnikami?

Dowiedz się więcej »

II Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców: Program wychowawczo-profilaktyczny w polskiej szkole

28 października

Czy warto przywiązywać wagę do wychowania naszych dzieci? Czy szkoła jest odpowiednim miejscem, aby podejmować działania wychowawcze, czy tylko dydaktyczne? Jak pogodzić wychowawczą rolę rodziców i szkoły? Jak w praktyce realizować działania wychowawcze w szkole, aby były one efektywne? To pytania, na które postaramy się wspólnie poszukać odpowiedzi. Fundacja „Rodzice Szkole”, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają reprezentantów rad rodziców z całej Polski na: II Ogólnopolską Konferencję Rad Rodziców Program wychowawczo-profilaktyczny w polskiej szkole. Termin:…

Dowiedz się więcej »
+ Export Events