Ambasador pilnie poszukiwany!


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłasza konkurs pt. Zostań Ambasadorem Erasmusa+!

Każdego roku w unijnych projektach edukacyjnych uczestniczą tysiące osób: uczniowie, studenci, nauczyciele, trenerzy młodzieżowi oraz seniorzy. W ciągu 18 lat istnienia programu Erasmus w Polsce oraz jego następcy – programu Erasmus+ – skorzystało z niego 240 tys. polskich studentów i pracowników naukowych.

Jesteś jednym z nich?

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłasza konkurs pt. Zostań Ambasadorem Erasmusa+!

W konkursie mogą uczestniczyć osoby zaangażowane w projekty realizowane w ramach programów: Erasmus, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Comenius, „Młodzież w działaniu” oraz Erasmus+.

Do udziału w konkursie zachęcamy szczególnie te osoby, które dzięki wyżej wspomnianym programom rozwinęły swoje kompetencje, odniosły sukces na rynku pracy, samodzielnie realizują inspirujące projekty czy jako lokalni liderzy działają na rzecz społeczności i motywują innych do działania.

Jak zgłosić się do konkursu?

Aby zostać Ambasadorem programu Erasmus wystarczy wysłać fotorelację, krótki film, lub felieton, który opowie historię uczestnictwa w unijnym programie edukacyjnym. Prace należy zgłosić do 20 czerwca b.r. na adres: ambasador@frse.org.pl. Na autorów najciekawszych i najbardziej inspirujących historii czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Święto Erasmusa

Konkurs Ambasador Erasmus +! to jedna z wielu inicjatyw realizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach tegorocznych obchodów 30-lecia programu Erasmus.