treść strony

Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, szkoleń, konkursów, ale też nowych publikacji wydawniczych. Istotne miejsce zajmują również treści inspiracyjne, poradnikowe, publicystyczne. A jakie są najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Pomoże to nam jeszcze lepiej prowadzić działalność informacyjną w zakresie szeroko pojętej edukacji!

Tematy aktualności

Jakie tematy aktualności interesują Panią/Pana najbardziej?

Informacje nt. naborów do programów
Wydarzenia i szkolenia
Teksty publicystyczne
Konkursy (np. ELL, EDUinspiracje, DiscoverEU)
Informacje o nowych publikacjach
 • Profile społecznościowe

  Nieobecność w sieci wydaje się już niemożliwa zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

 • Narzędzia komunikacji elektronicznej

  W dobie koronawirusa na niespotykaną dotąd skalę wykorzystywane są narzędzia komunikacji elektronicznej. Kilka z nich jednak niezmiennie wiedzie prym. Czy i Państwo z nich korzystają?

 • Narzędzia pracy zdalnej

  Komunikacja projektowa czy nauczanie online wydają się niemożliwe bez narzędzi cyfrowych. A Państwo bez jakich narzędzi elektronicznych nie mogą się obejść w swojej pracy? Ankieta na ten temat poniżej.

 • Wyzwania w nauce zdalnej

  Z powodu pandemii koronawirusa studenci i uczniowie już nie tylko wyszukują w sieci informacje niezbędne do nauki, ale też kształcą się z każdego przedmiotu. Powoduje to wiele niedogodności. Jakich?