treść strony

Od 2020 r. ze względu na pandemię koronawirusa studenci i uczniowie na całym świecie stanęli przed wyzwaniem kompleksowej zmiany swoich nawyków edukacyjnych. W internecie już nie tylko wyszukują niezbędne do nauki informacje, ale także kształcą się z każdego przedmiotu. Sytuacja ta pociąga za sobą wiele niedogodności. Jakich? Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Wyzwania w nauce zdalnej

Co jest największym wyzwaniem w nauce zdalnej?

Konieczność opanowania i obsługi wielu nowych narzędzi
Gorsza jakość lekcji i trudności w zrozumieniu materiału
Monotonia otoczenia i sposobu prowadzenia lekcji
Konieczność spędzania dużej ilości czasu przed komputerem
Trudność w planowaniu pracy własnej
 • Najważniejsze tematy aktualności

  Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, publikacji czy konkursów. A co jest najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do ankiety!

 • Formaty publikacji FRSE

  Co roku powstaje kilkadziesiąt publikacji opatrzonych logotypem FRSE. A jakie formaty publikacji są najbardziej oczekiwane przez czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

 • Profile społecznościowe

  Nieobecność w sieci wydaje się już niemożliwa zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

 • Narzędzia komunikacji elektronicznej

  W dobie koronawirusa na niespotykaną dotąd skalę wykorzystywane są narzędzia komunikacji elektronicznej. Kilka z nich jednak niezmiennie wiedzie prym. Czy i Państwo z nich korzystają?