ErasmusDays, 12-13 października 2018 roku


ErasmusDays jest inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Przez dwa dni, 12-13 października 2018 roku, na terenie wielu krajów Europy i świata będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć!) o efektach projektów Erasmus+.

W trakcie imprezy każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+, odkryć kolejne obszary aktywności znajdujące się w szerokim spektrum jego oddziaływania.
ErasmusDays to doskonała okazja do przekonania się, jak za pomocą środków pochodzących z Programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne na poziomie zarówno społeczności lokalnej czy zawodowej, ale także dzięki pogłębionej współpracy międzynarodowej, w europejskiej i ogólnokrajowej skali.

W zeszłym roku, podczas pierwszej edycji ErasmusDays, odbyły się 652 wydarzenia, w 324 miastach, na terenie 11 krajów! Poprzez social media udało dotrzeć się do 52 milionów osób!
W tym roku zarejestrowaliśmy już ponad 1000 eventów w 37 krajach, a będzie ich jeszcze więcej!