Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy: “Mobilność Studentów i Pracowników Uczelni”


Zapraszamy do składania wniosków do działania „Mobilność Studentów i Pracowników Uczelni” w Funduszu Stypendialnym i Szkoleniowym. Nabór jest otwarty do 2 kwietnia 2014 r., a całkowita dostępna alokacja w ramach naboru to 1 600 000 euro.

Nabór jest otwarty dla wniosków wspierających wymiany studentów i pracowników pomiędzy instytucjami szkolnictwa wyższego z Polski i Państw-Darczyńców (Norwegii, Islandii i Liechtensteinu).

O dofinansowanie w ramach FSS – „Mobilność Studentów i Pracowników Uczelni” mogą ubiegać się polskie uczelnie wyższe – posiadające Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są w Zaproszeniu do składania wniosków, dostępnym na stronie internetowej Funduszu.

Jednocześnie informujemy, że w związku z ogłoszonym naborem 13 lutego 2014 r. odbędzie się w Warszawie Dzień Otwarty, mający na celu przybliżenie specyfiki działania oraz zasad wnioskowania o dofinansowanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem oraz rejestracji pod niniejszym linkiem.