Konferencja „Europejskie inicjatywy dla sportu – Erasmus+ i Europejski Tydzień Sportu”


Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja programu Erasmus+ zapraszają na konferencję „Europejskie inicjatywy dla sportu – Erasmus+ i Europejski Tydzień Sportu”, która odbędzie się w dniach 14 i 15 grudnia 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas konferencji  przedstawiona zostanie polityka UE w dziedzinie sportu, zasady programu Erasmus+ Sport w 2018 roku oraz priorytety Europejskiego Tygodnia Sportu.

Konferencja posłuży wymianie wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk. Jej celem jest pomoc polskim beneficjentom w zakresie efektywnego pozyskiwania środków na projekty w ramach programu Erasmus+ Sport oraz zaangażowania się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu.

W spotkaniu aktywny udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, eksperci Komisji Europejskiej, a także beneficjenci programu Erasmus+ Sport i organizatorzy wydarzeń odbywających się  w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce i w Europie.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku w ramach Erasmus+ Sport 2018 uzyskają informacje o priorytetach i wymaganiach programu oraz otrzymają praktyczne wskazówki na temat planowania projektu i przygotowania dokumentów.

Osoby zainteresowane zaangażowaniem się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu dowiedzą się, jak włączyć się w tę inicjatywę w kolejnych latach.

 

Zapraszamy na sesje plenarne w dniu 14.12.2017 r. – godz. 10.00 – 16.30 oraz na sesje warsztatowe w dniu 15.12.2017 r. – godz. 9.00 – 14.00.

Szczegółowy PROGRAM konferencji dostępny będzie wkrótce.

 

Aby wziąć udział, prosimy o zarejestrowanie się przez wypełnienie formularza rejestracji:

REJESTRACJA

 

Kontakt:

Tadeusz Wojciechowski

Tel: (22) 463-12-67

e-mail: twojciechowski@frse.org.pl