Biuro Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dorosłych


P.O. DYREKTORA

Izabela Laskowska
tel. 22 46 31 282
e-mail: ilaskowska@frse.org.pl

Zespół Kształcenie i Szkolenia Zawodowe

ZESPÓŁ

Kinga Motysia
tel. 22 46 31 283
e-mail: kmotysia@frse.org.pl

Iwona Fus
PARTNERSTWA STRATEGICZNE I SOJUSZE NA RZECZ UMIEJĘTNOŚCI
tel. 22 46 31 303
e-mail: ifus@frse.org.pl

Agata Hernik-Ślusarczyk
PARTNERSTWA STRATEGICZNE I SOJUSZE NA RZECZ UMIEJĘTNOŚCI
tel. 22 46 31 475
e-mail:

Agnieszka Włodarczyk
PARTNERSTWA STRATEGICZNE I SOJUSZE NA RZECZ UMIEJĘTNOŚCI
tel. 22 46 31 300
e-mail: awlodarczyk@frse.org.pl

Piotr Lenartowicz
WYJAZDY UCZNIÓW I KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 311
e-mail: plenartowicz@frse.org.pl

Marcin Niewiadomski
WYJAZDY UCZNIÓW I KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 298
e-mail: mniewiadomski@frse.org.pl

Elżbieta Sokołowska
WYJAZDY UCZNIÓW I KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 290
e-mail: esokolowska@frse.org.pl

Katarzyna Tulkis-Błesnowska
WYJAZDY UCZNIÓW I KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 297
kom: 728-455-363
e-mail: ktulkis@frse.org.pl

Małgorzata Turek
WYJAZDY UCZNIÓW I KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 308
e-mail: mturek@frse.org.pl

Magdalena Spoczyńska
tel. 22 46 31 271
e-mail: mspoczynska@frse.org.pl

Paulina Machera
tel. 22 46 31 096
e-mail: paulina.machera@frse.org.pl

Marta Affeltowicz
tel. 22 46 31 302
e-mail: maffeltowicz@frse.org.pl

Zespół Edukacja Dorosłych

KOORDYNATOR

Alina Respondek
tel. 22 46 31 232
kom: 696-818-535
e-mail: arespondek@frse.org.pl

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA W FRSE

Zespół Edukacja Dorosłych

ZESPÓŁ

Karolina Milczarek
WYJAZDY KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 233
e-mail: kmilczarek@frse.org.pl

Anna Pokrzywnicka-Jakubowska
WYJAZDY KADRY EDUKACYJNEJ i PARTNERSTWA STRATEGICZNE
tel. 22 46 31 231
e-mail: apokrzywnicka@frse.org.pl

Joanna Replin
tel. 22 46 31 238
e-mail: jreplin@frse.org.pl

Michał Chodniewicz
PARTNERSTWA STRATEGICZNE I WYJAZDY KADRY EDUKACYJNEJ
tel. 22 46 31 234
e-mail: mchodniewicz@frse.org.pl

Jakub Kozłowski
PARTNERSTWA STRATEGICZNE
tel. 22 46 31 235
e-mail: jkozlowski@frse.org.pl

Wojciech Zawadzki
PARTNERSTWA STRATEGICZNE
tel. 22 46 31 237
e-mail: wzawadzki@frse.org.pl

Zespół Europass, EPALE, ECVET

KOORDYNATOR

Aleksanda Bałchan-Wiśniewska
tel. 22 46 31 302
e-mail: abalchan@frse.org.pl

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA W FRSE

Zespół Europass, EPALE, ECVET

ZESPÓŁ

Justyna Bednarz
tel. 22 46 31 206
e-mail: jbednarz@frse.org.pl

Iwona Buks
tel. 22 46 31 520
e-mail:ibuks@frse.org.pl

Małgorzata Dybała
tel. 22 46 31 301
e-mail:mdybala@frse.org.pl

Beata Jurkowicz
tel. 22 46 31 522
e-mail: bjurkowicz@frse.org.pl

Klaudia Szydełko
tel. 22 46 31 516
e-mail: kszydelko@frse.org.pl

Karolina Milczarek
tel. 22 46 31 233
e-mail: kmilczarek@frse.org.pl

Karolina Telka
tel. 22 46 31 512
e-mail: ktelka@frse.org.pl

Konrad Romaniuk
tel. 22 46 31 514
e-mail: kromaniuk@frse.org.pl

Dawid Wójcicki
tel. 22 46 31 515
e-mail: dwojcicki@frse.org.pl