Math & Science – seminarium kontaktowe eTwinning


Chcecie zrealizować projekt eTwinning w gimnazjum lub liceum? Wasz projekt będzie dotyczył poszerzania wiedzy z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych? Weźcie udział w międzynarodowym seminarium kontaktowym (14-17 kwietnia 2016 r., Warszawa) i znajdźcie szkołę partnerską z którą rozpoczniecie współpracę!

Szczególnie zapraszamy nauczycieli przedmiotów tj. biologia, chemia, geografia, fizyka, matematyka, którzy pracują w gimnazjach i liceach. Przede wszystkim zachęcamy do udziału nauczycieli, którzy są zarejestrowani w programie eTwinning, ale nie posiadają jeszcze doświadczenia w realizacji projektów oraz tych, którzy będą uczestniczyć w międzynarodowych warsztatach po raz pierwszy. Ponieważ spotkanie odbywać się będzie w języku angielskim, to wymagana jest biegłość w tym języku w stopniu minimum komunikacyjnym.

Zainteresowanych udziałem i spełniających powyższe kryteria zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Rejestracja otwarta jest do końca marca. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie seminarium.