Nakręć się na konkurs Europass Testimonials


Testimonial oznacza dowód, oświadczenie, referencje. Dlatego to właśnie słowo znalazło się w nazwie konkursu przygotowanego przez zespół Europass. To właśnie zbiór dokumentów, które możecie zgromadzić dzięki Europassowi pomoże Wam najlepiej udowodnić kompetencje zawodowe i to nie tylko w kraju, ale również poza granicami.

Więc co trzeba zrobić, żeby wygrać? Trzeba przede wszystkim posiadać przynajmniej jeden z dokumentów Europass. To pierwszy i podstawowy krok. Następnie należy podzielić się swoją historią związaną z posiadaniem lub zdobywaniem wspomnianego dokumentu lub dokumentów na Facebooku. Piszesz? Napisz o tym poetycko lub prozą. Malujesz? Namaluj nam ilustrację, komiks. Kręcisz? Nakręć filmik gdzie opowiesz lub pokażesz swoje doświadczenia. Wykaż się kreatywnością, bo warto!

Co tydzień możesz wygrać zestaw gadżetów od Europassu. W każdy piątek nagrodzimy jeden z postów. Uwieńczeniem konkursu będzie przyznanie głównych nagród dla najlepszych autorów wpisów – każda o wartości 300 euro.

Sprawdźcie szczegóły konkursu oraz zapoznajcie się z regulaminem na stronie Krajowego Biura Europass. A na koniec pamiętajcie: termin publikacji postów upływa 30 kwietnia o północy – ale nie czekajcie do ostatniej chwili i zgłoście się już dziś!