Finance Week XI


Projekt „Finance Week” to cykl bezpłatnych szkoleń oraz warsztatów, który cieszy się dużą popularnością wśród łódzkich studentów. Członkowie SKN Progress już 10 lat temu wyszli naprzeciw oczekiwaniom studentów Uniwersytetu Łódzkiego na tego typu przedsięwzięcia naukowe.

Świadome łączenie środowiska akademickiego z biznesowym sprawia, że każda kolejna edycja cieszy się rosnącym zainteresowaniem następnych pokoleń studentów (prawie 5 000 uczestników na przestrzeni wszystkich edycji). Zakres tematyczny projektu obejmuje wiele dziedzin nauki, od ekonomii, finansów i rachunkowości, po przez inwestowanie na rynku kapitałowym, marketing, zakładanie własnej działalności gospodarczej, a kończąc na umiejętnościach miękkich. W związku z tym każdy student ma szansę poszerzyć swoją wiedzę, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną z wybranej dyscypliny naukowej.

„Finance Week” stał się rozpoznawalną marką wśród zainteresowanych, bowiem udział w projekcie umożliwia nie tylko zdobycie cennego doświadczenia, ale także nawiązanie kontaktów z przedstawicielami świata biznesu czy potencjalnymi pracodawcami. Projektu „Finance Week” nie udałoby się zrealizować, gdyby nie grupa projektowa, którą łączy profesjonalizm, pasję oraz wkłada serce we wszystkie podejmowane działania.