„Finance Week”


„Finance Week” jest to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich. Jest to połączenie środowiska akademickiego z biznesowym poprzez zajęcia praktyczne, gry, zabawy. Dodatkowo podczas tygodnia „Finance Week” organizowane są liczne konkursy oraz majówkowa impreza integracyjna.

Inicjatywa organizacji projektu „Finance Week” zrodziła się w naszym kole w 2006 roku. Członkowie SKN Progress wyszli naprzeciw zapotrzebowaniu studentów Uniwersytetu Łódzkiego na tego typu przedsięwzięcia naukowe, jakim są szkolenia i warsztaty.

Pierwsza edycja, która rozpoczęła się 14 maja 2007 roku, spotkała się z ogromnym entuzjazmem. Zarówno odbiorcy szkoleń, jak i firmy z nami wówczas współpracujące, były bardzo usatysfakcjonowane naszym pomysłem.

Z każdą edycją przybywa zainteresowanych studentów. Warsztaty pogłębiają wiedzę ekonomiczną, ale również coraz większą popularnością cieszą się warsztaty, które lepiej, łatwiej i efektywniej pozwolą znaleźć pracę, obejmujące zagadnienia autoprezentacji, komunikacji, czy NLP. Coraz chętniej studenci zapisują się również na szkolenia, dotyczące zakładania własnej działalności gospodarczej.

Organizator: SKN Progress

Data: 16 maja 2916 r.

Miejsce: Wydział Ekonomiczno-Socjalny i Zarządzania, Uniwersytet Łódzki

Więcej informacji: www