Rusza kampania Ready, Study, Go! Poland 2016


Zostały uruchomione rejestracje na targi i konferencje organizowane w ramach projektu READY, STUDY, GO! POLAND w 2016 roku, którego celem jest promocja polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.

Obecnie dostępne są rejestracje na targi na Litwie, w Gruzji, Brazylii oraz Kazachstanie. Więcej informacji na stronie: www.highereducationinpoland.org.pl.

Kampania READY, STUDY, GO! POLAND zakłada bliską współpracę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych (w tym z polskimi placówkami dyplomatycznymi) inicjując wspólne działania, wspomagając placówki dyplomatyczne w organizacji polskiego stoiska podczas targów edukacyjnych, udzielając informacji oraz przekazując odpowiednie materiały informacyjne i promocyjne.

Fundacja współorganizując stoiska narodowe na najbardziej prestiżowych targach i konferencjach edukacyjnych na świecie wspiera MNiSW w realizacji kampanii oraz promuje Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego poprzez projekt Erasmus+ in Poland. Więcej informacji o kampanii Erasmus+ in Poland jest dostępnych na stronie internetowej: www.erasmusplus.org.pl/in-poland.