Spotkanie informacyjne promujące nabór wniosków w programie Erasmus+ oraz aplikację mobilną YEMA – Youth Exchange Mobile App


Serdecznie zapraszamy na  spotkanie informacyjne dotyczące zasad naborów wniosków w programie Erasmus+ oraz aplikację mobilną YEMA – Youth Exchange Mobile App, które  odbędzie się 3 września 2020 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Klastra Innowacji Społecznych przy ul. o. Jana Siemińskiego 22 w Gliwicach.

Podczas wydarzenia eksperci Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE w Gliwicach przedstawią założenia wszystkich akcji Erasmusa+, do których można aplikować jeszcze w tym roku oraz przeprowadzą uczestników przez proces pisania i składania wniosków, omawiając przy tym jego najważniejsze elementy.

Dodatkowo przedstawiciele organizacji obecnie realizujących projekty z Erasmus+ zaprezentują dobre praktyki a także opowiedzą o swoich projektach.

W trakcie spotkania zostanie zaprezentowana autorska aplikacja mobilna służąca do koordynacji międzynarodowych wymian młodzieżowych YEMA – Youth Exchange Mobile App, która powstała we współpracy z organizacjami z Włoch i Portugalii dzięki dofinansowaniu z programu Erasmus+.

Program wydarzenia.

Zapraszamy do rejestracji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału na adres mailowy d.szafarczyk.innowacjespoleczne@gmail.com lub telefonicznie 579-632-319.