Sukces Biegu Erasmusa


Mamy trzy dobre wiadomości w jednej! W tegorocznym, zdalnym Biegu Erasmusa wystartowało ponad trzy razy więcej drużyn, niż początkowo zakładaliśmy, rozszerzamy więc klasyfikację do trzech równorzędnych kategorii:

  1.  szkoły podstawowe
  2. szkoły ponadpodstawowe
  3. uczelnie, instytucje i organizacje prowadzące zajęcia sportowe

W każdej z kategorii nagrodzimy za miejsca I – III. Wszyscy zawodnicy otrzymają od nas nagrody (karty podarunkowe do sklepu sportowego) i puchary. Dodatkowo trzy pierwsze drużyny klasyfikacji generalnej (open) otrzymają od nas puchary (po jednym dla drużyny) oraz upominki od programu Erasmus+.

Przypominamy też o dwóch klasyfikacjach dodatkowych, związanych z realizacją Biegu Erasmusa:

1. Najciekawsza relacja z biegu (zdjęcia, krótki filmik, animacja itp.)

2. Najciekawsza forma promocji programu Erasmus+ przed, podczas lub po biegu, np.: relacja w lokalnej gazecie, wystawa w gazetce szkolnej, happening, zdjęcia, filmiki, które w widoczny sposób promują Erasmusa+ (program ogólnie lub poszczególne jego możliwości – dla szkół, młodzieży, studentów itd.).

Nagrody czekają! Mamy dla Was m.in. instaxy i smartbandy.

Materiały przyjmujemy do 23 października. Wyboru najlepszych prac dokona erasmusowe jury. A jak zrobić w prosty sposób ciekawy materiał filmowy, wykorzystując zdjęcia i/ lub filmiki? Np. za pomocą darmowej aplikacji, którą w krótkim tutorialu prezentujemy na fanpage’u biegu: http://www.fb.com/BiegErasmusa.