UniAgents European Summit, Helsinki, 30-31 października 2018 r.


W Helsinkach w dniach 30-31 października br. odbędzie się Europejski Szczyt Szkolnictwa Wyższego. Jego organizatorem jest organizacja o nazwie UniAgents. Jest ona największą międzynarodową technologiczną platformą w zakresie mobilności studentów. Wydarzenie jest wspierane przez EduNation-Study in Finland oraz kilka organizacji rządowych i ambasad. Odbędzie się ono w Arcada University of Applied Sciences. Konferencja ma stworzyć przestrzeń do nawiązania nowych kontaktów, zacieśnienia już istniejących oraz promocji uczestniczących w niej instytucji. Jej uczestnikami, poza przedstawicielami szkół wyższych, są m.in. certyfikowani agenci oraz przedstawiciele szkół średnich.

Uczestnictwo jest odpłatne i wynosi 1050 €. Obejmuje udział dwóch przedstawicieli uczelni, wyznaczony stolik do spotkań dwustronnych oraz umówienie 22 spotkań ze wskazanymi przez uczelnię uczestnikami (każde trwające 20 min.). Więcej informacji o wydarzeniu oraz ubiegłorocznej edycji dostępnych jest pod adresem: https://www.uniagents.com/finland-event/.
Rejestrując się na to wydarzenie prosimy skorzystać z linku dedykowanego polskim uczelniom: https://www.uniagents.com/eso122018poland.

Materiały do pobrania: ulotka