Sprawdź, w czym możesz wziąć udział

treść strony
  • eTwinning

wrc

21.09.2021 r. 15:00 do 21.09.2021 r. 18:15

Edukacja Medialna z eTwinning - konferencja

Opis wydarzenia:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowe Biuro eTwinning zaprasza nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa podlaskiego na konferencję warsztatową pt. Edukacja Medialna z eTwinning.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się ze sposobami na przygotowanie uczniów do świadomego, krytycznego i wartościującego odbioru mediów oraz poznają bezpłatne narzędzia TIK do tworzenia różnego rodzaju komunikatów (przekazów) medialnych online. Zapoznają się również ze sposobami na przygotowanie uczniów do sprawnego posługiwania się mediami jako narzędziami pracy intelektualnej.

Uczestnicy konferencji zostaną również wprowadzeni w bezpłatne narzędzia programu eTwinning, realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych w formule online oraz zapoznają się z ofertą szkoleniową programu.

Lokalizacja: Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Mikołaja Reja 67B, 16-400 Suwałki
Termin: 21 września 2021 roku
Czas trwania: 15:00 – 18:15

Szczegółowy program na stronie konferencji: TUTAJ

formularz zgłoszeniowy

Termin rejestracji na konferencję upływa 16 września 2021 roku.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta na platformie eTwinning. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Nauczyciel nie posiadający konta w programie eTwinning może je bezpłatnie założyć  (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji wstępnej).

 

Szczegółowe informacje:

21.09.2021 r. 15:00 do 21.09.2021 r. 18:15