Sprawdź, w czym możesz wziąć udział

treść strony
  • eTwinning

wrc

19.10.2021 r. 18:30 do 19.10.2021 r. 20:00

Genially w projektach międzynarodowych

Opis wydarzenia:

Zapraszamy na bezpłatne webinarium z serii Narzędziownik eTwinnera – Genially w projektach międzynarodowych. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać możliwości platformy Genially do tworzenia interaktywnych treści podczas realizacji projektów eTwinning. W programie m.in.: interaktywne obrazy w wielu językach, scenki, komiksy, nagrywanie dźwięku.

Genially zostało docenione na arenie międzynarodowej: platforma zdobyła prestiżową nagrodę Global Edtech Startup Awards (GESA), oraz została uznana za najlepszy start-up przyszłości podczas tegorocznej edycji BETT Show (targów nowoczesnych technologii w edukacji, które co roku odbywają się w Londynie). Wyjątkową cechą tego narzędzia jest możliwość uporządkowania wszystkich treści potrzebnych do przeprowadzenia lekcji: filmów, tekstów, poleceń dla uczniów, dokumentów, nagrań audio, linków do zewnętrznych zasobów, innych prezentacji na jednym slajdzie. Dzięki funkcjom umożliwiającym dodawanie interaktywności do dowolnych elementów prezentacji oraz dużych możliwościach uatrakcyjnianiu treści poprzez opcje ich animowania, Genially pozwala na utworzenie kompletnego zasobu umożliwiającego przeprowadzenie lekcji każdego przedmiotu. 

Spotkanie na MS Teams poprowadzi Agnieszka Halicka – pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji, nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka Facebookowych grup: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz. Prowadzi także kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Wakeleta w Polsce.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube: eTwinning Polska.

TERMIN:  19.10.2021r. godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  MS Teams

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe informacje:

  • Gdzie?

    MS Teams

  • Kiedy?

    19.10.2021 r. 18:30 do 19.10.2021 r. 20:00

19.10.2021 r. 18:30 do 19.10.2021 r. 20:00