Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Debata Europejskiego Tygodnia Młodzieży

09/05/2017, godz. 14:00 - 16:00

Twórz, działaj, włącz się to hasło tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Europejski Tydzień Młodzieży organizowany jest w Polsce z inicjatywy Komisji Europejskiej po raz ósmy.

Tegoroczna edycja w związku z 30-leciem programu Erasmus będzie okazją do szerzenia wiedzy o programie Erasmus+, a także do wysłuchania pomysłów młodych ludzi dotyczących kształtowania przyszłych kierunków polityki młodzieżowej UE.

Polskie obchody ETM skupią się na tematyce zmian technologiczno-cyfrowych. Postępujący rozwój cyfrowego społeczeństwa wymaga innych niż dotychczas narzędzi wspierających zaangażowanie, a jednocześnie nadal istotne są w nim wartości takie jak solidarność, zaangażowanie społeczne, międzykulturowość.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Młodzieży zaprasza młodych do udziału w debacie Cyfryzacja otwiera przed nami granice wyobraźni – współczesne formy zaangażowania młodych w społeczeństwie obywatelskim. Wydarzenie odbędzie się 9 maja 2017 r. o godzinie 14:00 w sali wystawowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Dobrej 56/66 w Warszawie.

W debacie uczestniczyć będą Minister Anna Streżyńska, dr Paweł Poszytek Dyrektor Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, socjolog i Rektor Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Marta Komorska, autor bloga Halo Ziemia Konrad Kruczkowski oraz Adam Janczewski z Rady Dzieci i Młodzieży.

Po debacie o godz. 16:30 wszystkich uczestników zapraszamy na koncert zespołu Lilly Hates Roses.

Na debatę można zarejestrować się poprzez stronę internetową ETM. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegóły

Data:
09/05/2017
Czas:
14:00 - 16:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://erasmusplus.org.pl/etm/debata/

Organizator

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Email:
kontakt@frse.org.pl
Strona internetowa:
https://frse.org.pl

Miejsce

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego
Dobra 56/66
Warszawa,
+ Google Map