Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

EDUinspiracje konferencje: Jelenia Góra

24/10/2016

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają do udziału w konferencji EDUinspiracje, która odbędzie się 24 października 2016 roku w Jeleniej Górze.

EDUinspiracje to cykl konferencji regionalnych, których celem jest pokazanie, w jaki sposób skutecznie i efektywnie można wykorzystać fundusze europejskie na realizację zadań oświatowych w odwołaniu do priorytetów realizowanej reformy oświaty.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli instytucji oświatowych, nauczycieli, dyrektorów szkół, kadrę zarządzającą placówkami edukacyjnymi, przedstawicieli organów prowadzących.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane najważniejsze programowe obszary zmian proponowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przedstawimy narzędzia pomocne w realizacji celów wynikających z założeń reformy systemu oświaty w Polsce. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podczas konferencji odbędą się merytoryczne sesje warsztatowe prowadzone przez ekspertów w sześciu obszarach: „Wolontariat i współpraca szkoły z NGO”, „Doskonalenie zawodowe nauczycieli”, „Języki obce”, „Innowacyjne projekty edukacyjne – Ucz się i baw”, „Współpraca szkoły z samorządem terytorialnym” oraz „Innowacje pedagogiczne – nauczanie programowania”. Uczestnicy spotkania mieli okazję do pogłębienia swojej wiedzy i doskonalenia warsztatu w realizacji tak istotnych zadań, jak rozwijanie kompetencji językowych uczniów, motywowanie najmłodszych uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy, zachęcanie młodzieży do angażowania się w wolontariat.

Szczegóły

Data:
24/10/2016
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://eduinspiracje.org.pl/konferencje/jelenia-gora/

Organizator

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Email:
kontakt@frse.org.pl
Strona internetowa:
https://frse.org.pl

Miejsce

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze
ul. Lwówecka 18
Jelenia Góra,
+ Google Map