Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Granty EOG i norweskie na rzecz międzynarodowej mobilności, współpracy i rozwoju w edukacji

25/11/2016, godz. 10:00 - 16:00

Darmowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji Granty EOG i norweskie na rzecz międzynarodowej mobilności, współpracy i rozwoju w edukacji zamykającej drugą edycję Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, która odbędzie się 25 listopada 2016 roku w Warszawie, w hotelu Novotel.

W gronie beneficjentów, partnerów i instytucji zaangażowanych w działania Funduszu podsumujemy kończącą się drugą fazę programu, prezentując rezultaty i osiągnięcia projektów zrealizowanych w latach 2013-2016.

Zaprezentujemy Państwu ciekawe inicjatywy i przykłady dobrych praktyk, wdrażane w wielu polskich instytucjach działających w obszarze edukacji. Będzie to dla nas okazja do pokazania wspierającej roli jaką pełni Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy poprzez dofinansowywanie innowacyjnych projektów, mających na celu systematyczne podnoszenie jakości i internacjonalizację edukacji w Polsce.

Korzystając z okazji, podczas spotkania będziemy chcieli uhonorować instytucje, będące liderami wymian studentów i pracowników uczelni w ramach projektów mobilności.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację najpóźniej do dnia 16 listopada 2016 r. za pomocą formularza elektronicznego znajdującego się na stronie wydarzenia.

Szczegóły

Data:
25/11/2016
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.fss.org.pl/promocja/spotkania/konferencja-zamykajaca-ii-edycje-funduszu-stypendialnego-i-szkoleniowego

Miejsce

Hotel Novotel
Marszałkowska 94
Warszawa, mazowieckie 00-510 Polska
+ Google Map