Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie w ramach projektu Erasmus+ Bus w Sanoku

19/05/2017

Erasmus+ Bus

Myślisz o zrealizowaniu unijnego programu edukacyjnego, ale nie wiesz, skąd pozyskać środki? Jesteś lokalnym działaczem, który chce wpłynąć na rozwój członków społeczności, ale wciąż poszukujesz inspiracji? Słyszałeś o programie Erasmus+, ale nie znasz jego oferty? Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z ekspertami Narodowej Agencji Programu Erasmus+, przystąp do programu „Erasmus+Bus” i zorganizuj w swoim mieście szkolenie na temat największego i najbardziej popularnego unijnego programu.

Co oferujemy?

Oferujemy profesjonalnie bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli wybranych instytucji działających we wszystkich regionach Polski. Przeprowadzą je eksperci z Narodowej Agencji Programu Erasmus+, którzy przedstawią ofertę największego i najbardziej popularnego unijnego programu edukacyjnego oraz przybliżą zasady wnioskowania.

W spotkaniu uczestniczyć będą mogli m.in. przedstawiciele samorządów, szkół, bibliotek, domów kultury, organizacji kształcenia zawodowego, kadry edukacji dorosłych, organizacji działających w sektorze młodzieży, niekomercyjnych instytucji i organizacji oraz organów publicznych działających w obszarze sportu.

Jak można dołączyć do projektu?

Aby zaprosić ekspertów Narodowej Agencji Programu Erasmus+ do swojej miejscowości, należy wypełnić formularz na stronie erasmusplus.org.pl/bus.

Szczegóły

Data:
19/05/2017
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://erasmusplus.org.pl/bus

Miejsce

Sanok

Organizator

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Email:
kontakt@frse.org.pl
Strona internetowa:
https://frse.org.pl