Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XII Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

05/09/2017 - 07/09/2017

Zapraszamy do udziału w XII Forum Ekonomicznym Młodych Liderów, które odbędzie się w dniach 5-7 września br. w Nowym Sączu. Forum jest okazją do spotkań przyszłych liderów z wybitnymi politykami, naukowcami i biznesmenami. Jest również miejscem, w którym doświadczeni przywódcy inspirują młodych do działania i wspólnie podejmują debatę na temat przyszłości Europy.

Jak co roku, we wrześniu Nowy Sącz zamienia się w europejską stolicę młodych liderów. To czas, w którym ponad 400 osób z 42 państw spotyka się, aby tworzyć nowe rozwiązania i definiować wyzwania stojące przed naszym krajem i  Europą. Uczestnikami Forum są liderzy organizacji pozarządowych, stowarzyszeń pracodawców, młodzi pracownicy naukowi, dziennikarze i przedsiębiorcy. Reprezentują państwa członkowskie Unii Europejskiej, ale nie tylko – znajdziemy wśród nich osoby aktywnie działające na terenie Europy Wschodniej, Bałkanów i Kaukazu. W dotychczasowych jedenastu  edycjach wzięło udział ponad 2750 osób w wieku 18 – 35 lat ze wszystkich państw europejskich. W trakcie wspólnych dyskusji i warsztatów rozwijane są nowe pomysły, kreowane inspiracje oraz podejmowane decyzje w sprawie wspólnych działań.

Weź udział w tym wydarzeniu i dołącz do środowisk, które tworzą idee zmieniające życie nowych pokoleń. Wpłyń na decyzje podejmowane w sprawie przyszłości Europy. Zostań jeszcze skuteczniejszym liderem i sprawniej osiągaj własne cele.

Tegoroczny program Forum obejmuje następujące tematy:

  • przywództwo i wyzwania dla współczesnego lidera
  • Startup Europa – wizja i pomysły reformy Unii Europejskiej
  • innowacje, startupy, zarządzanie w biznesie
  • solidarność, wolontariat i przedsiębiorczość społeczna
  • edukacja i współczesny rynek pracy
  • spotkania i warsztaty z praktykami biznesu

Dołącz już teraz do największego w Unii Europejskiej spotkania liderów!

 

Szczegóły

Start:
05/09/2017
Koniec:
07/09/2017
Strona internetowa:
http://www.forum-leaders.eu/

Miejsce

Nowy Sącz
Nowy Sącz,

Organizatorzy

Europejski Dom Spotkań
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji