Sprawdź, w czym możesz wziąć udział

treść strony
  • eTwinning

wrc

26.11.2021 r. 8:00 do 27.11.2021 r. 15:00

Mój pierwszy projekt z Ambasadorem

Opis wydarzenia:

Szkolenie jest skierowane do nauczycieli:

  • wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej,
  • pracujących z uczniami z klas IV-VIII szkoły podstawowej (dwie grupy projektowe – różne tematy),
  • pracujących z uczniami ze szkół ponadpodstawowych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning.

Uczestnicy będą pracować w czterech grupach warsztatowych z wykorzystaniem własnych laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. Ważne: tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 listopada 2021 o godzinie 23:59. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia: szczegóły. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Stacjonarne seminarium obędzie się w toruńskim Hotelu Copernicus (Bulwar Filadelfijski 11). Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiej starówki, w odległości niecałych 3 kilometrów od dworca PKP Toruń Główny.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie

Seminarium poprowadzą:

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, nauczający na dowolnym poziomie edukacyjnym (od edukacji przedszkolnej do szkół ponadpodstawowych). W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. Organizator przewiduje utworzenie czterech grup projektowych – dla każdego z poziomów edukacyjnych.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Szczegółowe informacje:

  • Gdzie?

    Toruń

  • Kiedy?

    26.11.2021 r. 8:00 do 27.11.2021 r. 15:00

26.11.2021 r. 8:00 do 27.11.2021 r. 15:00