Regionalne Punkty Informacyjne

treść strony
  •  

     

    Spotkania RPI

    Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (Regionalny Punkt Informacyjny NA) serdecznie zaprasza na szkolenie online poświęcone programowi Erasmus+ Edukacja szkolna, Akcja 1. Odbędzie się ono 30 sierpnia 2022 r. w godz. 12:00-16:00.

    Zobacz szczegóły

Działania RPI

Regionalne Punkty Informacyjne (RPI) to jednostki, których celem jest docieranie z informacją o edukacyjnych programach unijnych we wszystkie regiony Polski, w szczególności do mniejszych miejscowości, które do tej pory nie korzystały z możliwości m.in. takich programów, jak Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Przedstawiciel RPI

Agnieszka Kokowicz

tel.: 797 011 642
e-mail: akokowicz@frse.org.pl

Przejrzyj bazę informacji dla poszczególnych województw

Regionalne Punkty Informacyjne
na lata 2021–2022

Kliknij na województwo na mapie obok i zobacz, jak blisko jesteśmy!

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 2

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 2

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 2

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 2

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 2

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Wybierz kategorię:

  • 1

    REGIONALNY PUNKT INFORMACYJNY

ikona: zamknij

Zamknij
województwo

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Jakub Prus

kubaprus@gmail.com

500 705 879

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Anna Borysiak

ul. Konarskiego 1/3, 85-066 Bydgoszcz

wizytator.annaborysiak@gmail.com

52 34 97 619

http://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/

Zespół Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy

Lucyna Brodziak

ul. Łukasiewicza 3, 85-821 Bydgoszcz

lucyna.brodziak@gmail.com

697 911 859

http://zsc.bydgoszcz.pl/

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim

Elżbieta Lipowska

ul. Jagiellończyka 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski

e.lipowska@ko-gorzow.edu.pl

95 72 55 034

http://ko-gorzow.edu.pl/

Kuratorium Oświaty w Łodzi

Małgorzata Bury

al. Kościuszki 120a, 90-446 Łódź

mbury@kuratorium.lodz.pl

42 637 70 55

http://www.kuratorium.lodz.pl/

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

Barbara Kuźmicka-Wrąbel

ul. Kopcińskiego 29, 90-142 Łódź

b.kuzmicka-wrabel@lcdnikp.elodz.edu.pl

501 258 292

https://www.wckp.lodz.pl/

Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie

Piotr Goc

ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów

p.goc@ckiw-tarnow.ohp.pl

14 621 72 35 w. 122

http://ckiw-tarnow.ohp.pl/

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Beata Gembarowska

ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

beata.gembarowska@mscdn.edu.pl

22 536 60 00

https://mscdn.pl/

Kuratorium Oświaty w Opolu

Halina Pilarz

ul. Piastowska 14, 45-081 Opole

hpilarz@kuratorium.opole.pl

534 861 814

http://www.kuratorium.opole.pl/

Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie

Jacek Adamowicz

ul. Niedzielskiego 2, 35-036 Rzeszów

jadamowicz@pcen.pl

519 848 792

https://www.pcen.pl/

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Katarzyna Kwiatanowska-Rodkiewicz

ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów

kkwiatanowska@ko.rzeszow.pl

17 867 11 42

https://www.ko.rzeszow.pl/

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach

Jan Bielecki

ul. Mikołaja Reja 67B, 16-400 Suwałki

jan.bielecki@cen.suwalki.pl

87 56 70 328

https://cen.suwalki.pl/

Centrum Edukacji Nauczycieli w Bialymstoku

Katarzyna Gosk

ul. Złota 4, 15-016 Białystok

katarzyna.gosk@cen.bialystok.edu.pl

691 655 217

https://www.cen.bialystok.pl/home

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku

Janina Łyczko- Schmidt

ul. Szczecińska 57, 76-200 Słupsk

lyczko-schmidt@zdz.slupsk.pl

662 186 237

https://zdz.slupsk.pl

Fundacja Instytut Pracy i Edukacji

Łukasz Łój

ul. Zwycięstwa 13/9, 44-100 Gliwice

kontakt@klaster.org.pl

697 752 201

https://www.klaster.org.pl/organizacje/ipie

Kuratorium Oświaty w Kielcach

Piotr Zimoch

al. IX Wieków Kielc 3, budynek C-1 (II piętro), 25-516 Kielce

piotr.zimoch@kuratorium.kielce.pl

41 342 15 36

https://kuratorium.kielce.pl/

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Ewa Pijanowska

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9, 10-959 Olsztyn

epijanowska@ko.olsztyn.pl

89 523 24 69

https://www.ko.olsztyn.pl

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego ​i Zawodowego

Przemysław Trawczynski

ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin

doradca2@cwrkdiz-konin.pl

601 498 634

https://cwrkdiz-konin.pl/

Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Karolina Adamska

ul. Tadeusza Kościuszki 93, 61-716 Poznań

k.adamska@ko.poznan.pl

780 386 020

http://ko.poznan.pl/

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Emilia Gwizd

ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin

egwizd@kuratorium.szczecin.pl

91 442 75 00

https://www.kuratorium.szczecin.pl/