Sprawdź, w czym możesz wziąć udział

treść strony
  • eTwinning

wrc

25.10.2021 r. 18:00 do 27.10.2021 r. 19:30

Odkryjmy magię świąt!

Opis wydarzenia:

Bezpłatne seminarium online odbędzie się 25-27 października 2021 roku (trzy wieczorne spotkania). Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w do nauczycieli dowolnych przedmiotów uczących w klasach IV-VIII szkoły podstawowej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt Odkryjmy magię świat. Projekt „Odkryjmy magię świąt” zaprasza do wejścia w czas Bożego Narodzenia w trakcie wykonywania wspólnych aktywności (pisania opowiadania, tworzenia kartek świątecznych, nagrywania piosenek/kolęd świątecznych lub przygotowywania przepisów na bożonarodzeniowe dania), wymagających współpracy uczniów w danej grupie projektowej, jak również między szkołami.

Seminarium poprowadzi Monika Khan - Ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych w województwie podkarpackim, nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej. Zrealizowała do tej pory 20 projektów, które zostały nagrodzone Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości. W ramach programu eTwinning brała udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Fascynuje ją wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji oraz praca metodą projektów. W swojej pracy kładzie nacisk na rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów. Jest ekspertem Microsoftu, a także jedną z polskich ambasadorek marek edukacyjnych Wakelet i Flipgrid w Polsce. Prowadzi stronę FB „Monika Khan – pomysłowa edukacja”.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: dołącz

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele uczący w klasach IV-VIII szkoły podstawowej (dowolne przedmioty), którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 20 października 2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

formularz zgłoszeniowy

Szczegółowe informacje:

25.10.2021 r. 18:00 do 27.10.2021 r. 19:30