Sprawdź, w czym możesz wziąć udział

treść strony
 • Erasmus+ InnHUB

wrc

06.07.2023 r. 8:30 do 06.07.2023 r. 13:15

Erasmus+ Młodzież i Sport – spotkanie we Wrocławiu

Opis wydarzenia:

Wydarzenie odbędzie się 6 lipca 2023 r. w godz. 8:30-13:15 we Wrocławiu, sala 007 (parter), budynek BIBILIOTECHU, plac Grunwaldzki 11, Kampus Politechniki Wrocławskiej. Program obejmuje panel otwierający spotkanie oraz dwie sesje.

Podczas pierwszej części uczestnicy zostaną wprowadzeni w możliwości wnioskowania w sektorze Erasmus+ Młodzież w ramach Akcji 1: Mobilność edukacyjna – Wymiany młodzieży, mobilność osób pracujących z młodzieżą, działania wspierające uczestnictwo młodzieży oraz DiscoverEU – działanie na rzecz włączenia, wstęp do Współpracy organizacji i instytucji (Akcja 2) oraz informacje na temat Europejskiego Korpusu Solidarności.

Druga sesja zostanie w całości poświęcona projektom z sektora Erasmus+ Sport. Zaprezentujemy potencjalnym wnioskodawcom informacje na temat działań w ramach Mobilności edukacyjnych (Akcja 1) oraz wstęp do Współpracy organizacji i instytucji (Akcja 2).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podejmowaniem działań w sektorze Erasmus+ Młodzież i Erasmus+ Sport, m.in.:

 • pracowników uczelni, NGO, przedsiębiorstw, szkół, samorządów i innych typów instytucji pragnących realizować innowacyjne projekty międzynarodowe w dziedzinie młodzieży i sportu;
 • nauczycieli oraz trenerów, którzy chcieliby realizować projekty poświęcone aktywności fizycznej oraz zdrowemu trybowi życia;
 • pracowników działów współpracy z zagranicą lub działów ds. projektów międzynarodowych;
 • koordynatorów programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności, którzy chcieliby poszerzyć swoją działalność o inne akcje i sektory.

Termin wnioskowania w Akcji 1 i Akcji 2 w sektorze Młodzież oraz Akcji 1 w sektorze Sport upływa 4 października 2023 r.!

Program spotkania

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszego zarejestrowania się poprzez formularz online:

Zarejestruj się

UWAGA! Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, a uczestnicy pokrywają ewentualne koszty dojazdu oraz zakwaterowania.

Ważne informacje przed spotkaniem:

Wydarzenie jest realizowane przy wykorzystaniu infrastruktury Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej, tworzącego platformę do współpracy biznesu i nauki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum na stronie https://biznes.pwr.edu.pl/.

Szczegółowe informacje:

 • Gdzie?

  Wrocław

 • Kiedy?

  06.07.2023 r. 8:30 do 06.07.2023 r. 13:15

06.07.2023 r. 8:30 do 06.07.2023 r. 13:15