treść strony

EDUinspirator 2023: wyślij zgłoszenie!

Trwa kolejna edycja prestiżowego konkursu EDUinspirator, organizowanego przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Skierowany jest do osób intensywnie zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. W tym roku, pod hasłem przewodnim „Pasja działania”, skupia się na promowaniu tych, którzy swoją pasją, zaangażowaniem i determinacją wniosły wyjątkowy wkład w rozwój lokalnej społeczności.

  • fot. FRSE

Ze względu na liczne prośby oraz pozytywne zainteresowanie konkursem postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń. Teraz na Wasze propozycje czekamy do 15 października 2023 r.

Konkurs EDUinspirator to wyjątkowe wydarzenie – docenia i nagradza szczególnie aktywne osoby, które swoimi działaniami wpływają na pozytywne zmiany w lokalnym środowisku. Celem jest promowanie działań indywidualnych uczestników projektów, którzy swoją niepowtarzalną pasją i zaangażowaniem zainspirowali lokalną społeczność.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy są zaangażowani w międzynarodowe projekty edukacyjne. Uczestnicy mogą zgłosić swoją kandydaturę indywidualnie, wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie EDUinspiracje.org.pl.

W tym roku, podobnie jak w poprzedniej edycji, przyznany zostanie również tytuł Młodego EDUinspiratora. To wyjątkowe wyróżnienie dla młodych ludzi, którzy swoim zaangażowaniem, wzorowym wypełnianiem obowiązków oraz inicjatywą przyczynili się do sukcesu realizowanych projektów.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Niech „Pasja działania” będzie motorem Waszych działań i inspiracją dla innych. Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy doczekać się, aby podziwiać Waszą innowacyjność i pasję.

Więcej o konkursie

Konkursy EDUinspiracje, EDUinspirator oraz EDUinspiracje Media to jedne z najważniejszych inicjatyw prowadzonych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Ich głównym celem jest promowanie najbardziej wartościowych projektów i wyłonienie osób, które swoją pasją, kreatywnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju edukacji i inspirowania innych.