treść strony

Edukacja dorosłych w praktyce

Jesteś studentem? Interesujesz się edukacją dorosłych? Napisz artykuł na temat dobrej praktyki edukacyjnej i zdobądź atrakcyjne nagrody! Konkurs został przedłużony do 31 stycznia 2023 r.

  • fot. EPALE

Znasz ciekawe rozwiązania w edukacji dorosłych, którymi warto podzielić się ze społecznością edukatorów? Chcesz zaprezentować projekt albo inicjatywę, która przyniosła pozytywne rezultaty, np. w zakresie rozwijania kompetencji osób dorosłych, kształtowania ich aktywności społecznej czy planowania kariery zawodowej? A może przetestowałeś/przetestowałaś metodę czy technikę kształcenia, która wyjątkowo dobrze sprawdza się w pracy z dorosłymi?

Napisz artykuł, opublikuj go na blogu EPALE i weź udział w konkursie! 

Na laureatów i wszystkich uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody:    

  • za zajęcie I miejsca: indywidulane konsultacje z doradcą zawodowym, Ambasadorką EPALE dr hab. Małgorzatą Rosalską (terminy spotkań zostaną ustalone z laureatem indywidualnie), oraz lampa pierścieniowa Yongnuo YN-308;
  • za zajęcie II i III miejsca: lampa pierścieniowa Yongnuo YN-308.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną również zaproszeni do udziału w  warsztacie online o nowych technologiach w pracy edukatora osób dorosłych

Konkurs skierowany jest do studentów studiów licencjackich, inżynierskich, uzupełniających magisterskich oraz jednolitych magisterskich. 

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie organizatora.