treść strony

eTwinning dla przedszkoli: Mój pierwszy projekt z ambasadorem

Nauczycieli edukacji przedszkolnej chcących rozpocząć swój pierwszy projekt eTwinning we współpracy z ambasadorem programu zapraszamy na stacjonarne spotkanie w Gdyni.

 • fot. eTwinning

Szkolenie w dniach 11-12 października 2022 r. w Gdyni skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego realizujących obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning ze swoimi uczniami. Uczestnicy pracować będą w podziale na pięć grup warsztatowych. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych ze śniadaniem w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront (ul. Jerzego Waszyngtona 19) – nocleg przysługuje osobom spoza Trójmiasta i jest bezpłatny.

Warunki udziału w seminarium:

 • Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
  Aktywny zawodowo nauczyciel edukacji przedszkolnej. W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. Organizator przewiduje utworzenie pięciu grup projektowych. 
 • Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany/zarejestrowana, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 • Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie szkolenia.
  Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Uwaga! Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi. Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa.

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia i dołączy do projektu, otrzyma certyfikat uczestnictwa wydawany bezpłatnie.

Grupy i projekty poprowadzą polscy ambasadorzy (zobacz listę ekspertów). Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z programem.

Chęć udziału można zgłaszać do 29 września 2022 r. do godziny 23:59.

formularz rejestracyjny