treść strony

Webinarium: Edukacja włączająca z eTwinning

Zapraszamy na webinarium grupy „Edukacja włączająca z eTwinning”, które odbędzie się 3 kwietnia 2023 r. o godz. 19:00.

  • fot. eTwinning

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się, jak można wzbogacić wiedzę i rozwijać swoje umiejętności metodyczne z eTwininng w temacie edukacji włączającej. Poznają główne jej założenia, cele i obszary. W czasie spotkania zaprezentujemy nową grupę tematyczną, która będzie wsparciem dla wszystkich nauczycieli, pedagogów specjalnych i nauczycieli współorganizujących.

Ekspertka:
Zyta Czechowska
– Ambasadorka programu eTwinning, Nauczyciel Roku 2019, właścicielka i dyrektorka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli – Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 24 lat terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „Czas TIKa”, prowadzi warsztaty i szkolenia i rady pedagogiczne dla nauczycieli z zakresu stosowania i wdrażania TIK. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trenerka Umiejętności Społecznych. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynną Ambasadorką programu eTwinning.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze go nie masz, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa w formie cyfrowej wydawany bezpłatnie.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 kwietnia 2023 r. o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.