treść strony

Zapraszamy na VIII Forum Edukacji Dorosłych

Już po raz ósmy Krajowe Biuro EPALE organizuje wydarzenie adresowane do ekspertów związanych z edukacją dorosłych. Zapraszamy na Forum wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką, a w szczególności edukatorów, trenerów, przedstawicieli instytucji kultury, uniwersytetów ludowych, pracowników uczelni, w tym andragogów, wykładowców uniwersytetów trzeciego wieku, nauczycieli szkół dla dorosłych oraz doradców zawodowych.

  • fot. EPALE

W tym roku spotykamy się w formule hybrydowej – online i stacjonarnie w Warszawie w dniach 14-15 listopada 2023 r. Podczas dwóch dni zaprosimy uczestników do udziału w wykładach, panelach dyskusyjnych i warsztatach. Osoby, które nie będą mogły do nas dołączyć w Warszawie, będą miały możliwość udziału online. Przewidzieliśmy pełną transmisję wraz z możliwością interakcji i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Wszystkie wystąpienia w sesji plenarnej będą tłumaczone na polski język migowy.

Udział w VIII Forum Edukacji Dorosłych jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta na platformie EPALE.

Więcej informacji, w tym program Forum oraz link do rejestracji, można znaleźć na platformie EPALE.