Najważniejsze tematy aktualności

treść strony

Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, szkoleń, konkursów, ale też nowych publikacji wydawniczych. Istotne miejsce zajmują również treści inspiracyjne, poradnikowe, publicystyczne. A jakie są najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Pomoże to nam jeszcze lepiej prowadzić działalność informacyjną w zakresie szeroko pojętej edukacji!

Najważniejsze tematy aktualności

Jakie tematy aktualności interesują Panią/Pana najbardziej?

Informacje nt. naborów do programów
Wydarzenia i szkolenia
Teksty publicystyczne
Konkursy (np. ELL, EDUinspiracje, DiscoverEU)
Informacje o nowych publikacjach
 • Informacje dla użytkowników strony

  Jakich informacji poszukujesz na stronie FRSE? Zachęcamy do udziału w ankiecie, która pozwoli nam lepiej dobierać oraz eksponować treści w serwisie!

 • Wiedza o programie Erasmus+

  W ramach programu Erasmus+ możesz m.in. uczyć się za granicą czy wziąć udział w zagranicznej mobilności zawodowej. A skąd czerpiesz informacje na jego temat?

 • Formaty szkoleń

  Szkolenia w różnych formach odgrywają istotną rolę dla beneficjentów programów edukacyjnych, takich jak np. Erasmus+. A jakie typy szkoleń są najbardziej oczekiwane?

 • Uczniowie z Ukrainy w polskim systemie oświaty

  Na skutek rosyjskiej agresji na Ukrainę do polskiego systemu oświaty trafiło sporo uczniów zza wschodniej granicy. Jakie problemy się z tym wiążą?