Najważniejsze tematy aktualności

treść strony

Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, szkoleń, konkursów, ale też nowych publikacji wydawniczych. Istotne miejsce zajmują również treści inspiracyjne, poradnikowe, publicystyczne. A jakie są najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Pomoże to nam jeszcze lepiej prowadzić działalność informacyjną w zakresie szeroko pojętej edukacji!

Najważniejsze tematy aktualności

Jakie tematy aktualności interesują Panią/Pana najbardziej?

Informacje nt. naborów do programów
Wydarzenia i szkolenia
Teksty publicystyczne
Konkursy (np. ELL, EDUinspiracje, DiscoverEU)
Informacje o nowych publikacjach
 • Formaty publikacji FRSE

  Co roku powstaje kilkadziesiąt publikacji opatrzonych logotypem FRSE. A jakie formaty publikacji są najbardziej oczekiwane przez czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

 • Profile społecznościowe

  Nieobecność w sieci wydaje się już niemożliwa zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

 • Narzędzia komunikacji elektronicznej

  W dobie koronawirusa na niespotykaną dotąd skalę wykorzystywane są narzędzia komunikacji elektronicznej. Kilka z nich jednak niezmiennie wiedzie prym. Czy i Państwo z nich korzystają?

 • Narzędzia pracy zdalnej

  Komunikacja projektowa czy nauczanie online wydają się niemożliwe bez narzędzi cyfrowych. A Państwo bez jakich narzędzi elektronicznych nie mogą się obejść w swojej pracy? Ankieta na ten temat poniżej.