Najważniejsze tematy aktualności

treść strony

Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, szkoleń, konkursów, ale też nowych publikacji wydawniczych. Istotne miejsce zajmują również treści inspiracyjne, poradnikowe, publicystyczne. A jakie są najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Pomoże to nam jeszcze lepiej prowadzić działalność informacyjną w zakresie szeroko pojętej edukacji!

Najważniejsze tematy aktualności

Jakie tematy aktualności interesują Panią/Pana najbardziej?

Informacje nt. naborów do programów
Wydarzenia i szkolenia
Teksty publicystyczne
Konkursy (np. ELL, EDUinspiracje, DiscoverEU)
Informacje o nowych publikacjach
 • Formaty szkoleń

  Szkolenia w różnych formach odgrywają istotną rolę dla beneficjentów programów edukacyjnych, takich jak np. Erasmus+. A jakie typy szkoleń są najbardziej oczekiwane?

 • Uczniowie z Ukrainy w polskim systemie oświaty

  Na skutek rosyjskiej agresji na Ukrainę do polskiego systemu oświaty trafiło sporo uczniów zza wschodniej granicy. Jakie problemy się z tym wiążą?

 • Formaty publikacji FRSE

  Co roku powstaje kilkadziesiąt publikacji opatrzonych logotypem FRSE. A jakie formaty publikacji są najbardziej oczekiwane przez czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

 • Profile społecznościowe

  Nieobecność w sieci wydaje się już niemożliwa zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.