treść strony

Z powodu pandemii koronawirusa już od roku większość branż mających taką możliwość przeniosła swoją działalność do sieci. Zmiana ta spowodowała konieczność cyfrowego komunikowania się na ogromną skalę, wymogła więc też stworzenie narzędzi odpowiednich do tego celu. Bez nich zdalna komunikacja projektowa czy nauczanie online wydają się już niemożliwe. A Państwo bez jakich narzędzi elektronicznych nie mogą się obejść? Ankieta na ten temat poniżej.

Narzędzia pracy zdalnej

Jakich narzędzi pracy zdalnej elektronicznej używa Pani/Pan najczęściej do prowadzenia zajęć ze studentami i uczniami?

Google Classroom
Microsoft Teams
Skype
Slack
Zoom
 • Informacje dla użytkowników strony

  Jakich informacji poszukujesz na stronie FRSE? Zachęcamy do udziału w ankiecie, która pozwoli nam lepiej dobierać oraz eksponować treści w serwisie!

 • Wiedza o programie Erasmus+

  W ramach programu Erasmus+ możesz m.in. uczyć się za granicą czy wziąć udział w zagranicznej mobilności zawodowej. A skąd czerpiesz informacje na jego temat?

 • Formaty szkoleń

  Szkolenia w różnych formach odgrywają istotną rolę dla beneficjentów programów edukacyjnych, takich jak np. Erasmus+. A jakie typy szkoleń są najbardziej oczekiwane?

 • Uczniowie z Ukrainy w polskim systemie oświaty

  Na skutek rosyjskiej agresji na Ukrainę do polskiego systemu oświaty trafiło sporo uczniów zza wschodniej granicy. Jakie problemy się z tym wiążą?