treść strony

Z powodu pandemii koronawirusa już od roku większość branż mających taką możliwość przeniosła swoją działalność do sieci. Zmiana ta spowodowała konieczność cyfrowego komunikowania się na ogromną skalę, wymogła więc też stworzenie narzędzi odpowiednich do tego celu. Bez nich zdalna komunikacja projektowa czy nauczanie online wydają się już niemożliwe. A Państwo bez jakich narzędzi elektronicznych nie mogą się obejść? Ankieta na ten temat poniżej.

Narzędzia pracy zdalnej

Jakich narzędzi pracy zdalnej elektronicznej używa Pani/Pan najczęściej do prowadzenia zajęć ze studentami i uczniami?

Google Classroom
Microsoft Teams
Skype
Slack
Zoom
 • Formaty szkoleń

  Szkolenia w różnych formach odgrywają istotną rolę dla beneficjentów programów edukacyjnych, takich jak np. Erasmus+. A jakie typy szkoleń są najbardziej oczekiwane?

 • Uczniowie z Ukrainy w polskim systemie oświaty

  Na skutek rosyjskiej agresji na Ukrainę do polskiego systemu oświaty trafiło sporo uczniów zza wschodniej granicy. Jakie problemy się z tym wiążą?

 • Najważniejsze tematy aktualności

  Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, publikacji czy konkursów. A co jest najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do ankiety!

 • Formaty publikacji FRSE

  Co roku powstaje kilkadziesiąt publikacji opatrzonych logotypem FRSE. A jakie formaty publikacji są najbardziej oczekiwane przez czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.