treść strony

Z powodu pandemii koronawirusa już od roku większość branż mających taką możliwość przeniosła swoją działalność do sieci. Zmiana ta spowodowała konieczność cyfrowego komunikowania się na ogromną skalę, wymogła więc też stworzenie narzędzi odpowiednich do tego celu. Bez nich zdalna komunikacja projektowa czy nauczanie online wydają się już niemożliwe. A Państwo bez jakich narzędzi elektronicznych nie mogą się obejść? Ankieta na ten temat poniżej.

Narzędzia pracy zdalnej

Jakich narzędzi pracy zdalnej elektronicznej używa Pani/Pan najczęściej do prowadzenia zajęć ze studentami i uczniami?

Google Classroom
Microsoft Teams
Skype
Slack
Zoom
 • Tematy aktualności

  Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, publikacji czy konkursów. A co jest najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do ankiety!

 • Profile społecznościowe

  Nieobecność w sieci wydaje się już niemożliwa zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

 • Narzędzia komunikacji elektronicznej

  W dobie koronawirusa na niespotykaną dotąd skalę wykorzystywane są narzędzia komunikacji elektronicznej. Kilka z nich jednak niezmiennie wiedzie prym. Czy i Państwo z nich korzystają?

 • Wyzwania w nauce zdalnej

  Z powodu pandemii koronawirusa studenci i uczniowie już nie tylko wyszukują w sieci informacje niezbędne do nauki, ale też kształcą się z każdego przedmiotu. Powoduje to wiele niedogodności. Jakich?