treść strony

W XXI w. nieobecność w sieci wydaje się niemożliwa. Naukowcy, studenci, instytuty badawcze, wydawnictwa i inne podmioty edukacyjne mają swoje profile w serwisach społecznościowych i wykorzystują je z jeszcze większą częstotliwością, odkąd świat mierzy się z pandemią koronawirusa. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Profile społecznościowe

Jakie profile społecznościowe wykorzystuje Pani/Pan w swojej pracy?

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
Linkedin
 • Formaty szkoleń

  Szkolenia w różnych formach odgrywają istotną rolę dla beneficjentów programów edukacyjnych, takich jak np. Erasmus+. A jakie typy szkoleń są najbardziej oczekiwane?

 • Uczniowie z Ukrainy w polskim systemie oświaty

  Na skutek rosyjskiej agresji na Ukrainę do polskiego systemu oświaty trafiło sporo uczniów zza wschodniej granicy. Jakie problemy się z tym wiążą?

 • Najważniejsze tematy aktualności

  Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, publikacji czy konkursów. A co jest najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do ankiety!

 • Formaty publikacji FRSE

  Co roku powstaje kilkadziesiąt publikacji opatrzonych logotypem FRSE. A jakie formaty publikacji są najbardziej oczekiwane przez czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.