treść strony

W XXI w. nieobecność w sieci wydaje się niemożliwa. Naukowcy, studenci, instytuty badawcze, wydawnictwa i inne podmioty edukacyjne mają swoje profile w serwisach społecznościowych i wykorzystują je z jeszcze większą częstotliwością, odkąd świat mierzy się z pandemią koronawirusa. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Profile społecznościowe

Jakie profile społecznościowe wykorzystuje Pani/Pan w swojej pracy?

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
Linkedin
 • Tematy aktualności

  Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, publikacji czy konkursów. A co jest najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do ankiety!

 • Narzędzia komunikacji elektronicznej

  W dobie koronawirusa na niespotykaną dotąd skalę wykorzystywane są narzędzia komunikacji elektronicznej. Kilka z nich jednak niezmiennie wiedzie prym. Czy i Państwo z nich korzystają?

 • Narzędzia pracy zdalnej

  Komunikacja projektowa czy nauczanie online wydają się niemożliwe bez narzędzi cyfrowych. A Państwo bez jakich narzędzi elektronicznych nie mogą się obejść w swojej pracy? Ankieta na ten temat poniżej.

 • Wyzwania w nauce zdalnej

  Z powodu pandemii koronawirusa studenci i uczniowie już nie tylko wyszukują w sieci informacje niezbędne do nauki, ale też kształcą się z każdego przedmiotu. Powoduje to wiele niedogodności. Jakich?