treść strony

W XXI w. nieobecność w sieci wydaje się niemożliwa. Naukowcy, studenci, instytuty badawcze, wydawnictwa i inne podmioty edukacyjne mają swoje profile w serwisach społecznościowych i wykorzystują je z jeszcze większą częstotliwością, odkąd świat mierzy się z pandemią koronawirusa. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Profile społecznościowe

Jakie profile społecznościowe wykorzystuje Pani/Pan w swojej pracy?

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
Linkedin
 • Informacje dla użytkowników strony

  Jakich informacji poszukujesz na stronie FRSE? Zachęcamy do udziału w ankiecie, która pozwoli nam lepiej dobierać oraz eksponować treści w serwisie!

 • Wiedza o programie Erasmus+

  W ramach programu Erasmus+ możesz m.in. uczyć się za granicą czy wziąć udział w zagranicznej mobilności zawodowej. A skąd czerpiesz informacje na jego temat?

 • Formaty szkoleń

  Szkolenia w różnych formach odgrywają istotną rolę dla beneficjentów programów edukacyjnych, takich jak np. Erasmus+. A jakie typy szkoleń są najbardziej oczekiwane?

 • Uczniowie z Ukrainy w polskim systemie oświaty

  Na skutek rosyjskiej agresji na Ukrainę do polskiego systemu oświaty trafiło sporo uczniów zza wschodniej granicy. Jakie problemy się z tym wiążą?