Zalety zdalnego zarządzania projektem

treść strony

Od 2020 r. FRSE prowadzi swoje projekty edukacyjne za pośrednictwem internetu. Formuła online wymaga od koordynatorów tych działań dużej elastyczności i kompleksowej zmiany dotychczasowego trybu – zarówno pracy własnej, jak i współpracy z partnerami projektowymi i beneficjentami projektów. Koordynacja zdalna programów edukacyjnych ma jednak bez wątpienia swoje zalety. Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie korzyści przynosi to Państwu. W tym celu opracowaliśmy krótką ankietę – zachęcamy do jej wypełnienia!

Zalety zdalnego zarządzania projektem

Co jest największą zaletą zdalnego zarządzania projektami edukacyjnymi?

Możliwość pracy poza siedzibą firmy
Większa swoboda w planowaniu i prowadzeniu działań projektowych
Zwiększenie kreatywności i zaradności w sytuacjach zawodowych
Oszczędność czasu i możliwość pełnego skupienia się na działaniach projektowych
Możliwość ścisłej współpracy ze specjalistami z różnych, często odległych miejsc
 • Najważniejsze tematy aktualności

  Strona FRSE jest platformą, która gromadzi informacje nt. programów edukacyjnych, wydarzeń, publikacji czy konkursów. A co jest najbardziej interesujące dla naszych czytelników? Zapraszamy do ankiety!

 • Formaty publikacji FRSE

  Co roku powstaje kilkadziesiąt publikacji opatrzonych logotypem FRSE. A jakie formaty publikacji są najbardziej oczekiwane przez czytelników? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

 • Profile społecznościowe

  Nieobecność w sieci wydaje się już niemożliwa zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakie media społecznościowe najlepiej sprawdzają się w Państwa pracy? Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

 • Narzędzia komunikacji elektronicznej

  W dobie koronawirusa na niespotykaną dotąd skalę wykorzystywane są narzędzia komunikacji elektronicznej. Kilka z nich jednak niezmiennie wiedzie prym. Czy i Państwo z nich korzystają?