treść strony
 • EuroPeers

wróc do poprzedniej strony

Czwartek, 1 STY 1970

Europejska sieć współpracy młodzieży z programu Erasmus+

EuroPeers

Cel i forma:

 • Czym jest?

  Członkowie krajowej sieci EuroPeers będą zachęcani do podejmowania różnych działań mających na celu przekazanie wiedzy o programie Erasmus+ swoim rówieśnikom i innym osobom w lokalnej społeczności.

  Przykładowe działania:

  • Współpraca z mediami (artykuły, wywiady, reportaże, itp.)
  • Wykorzystanie mediów internetowych / ”social media”
  • Realizacja różnego typu wydarzeń: spotkania informacyjne (m.in. gry miejskie, performance); udział w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez Narodowe Agencje; składanie wniosków do programu Erasmus+; wystawy; Europejski Tydzień Młodzieży; współpraca z bibliotekami; współpraca ze szkołami; pomoc w organizacji wydarzeń tematycznych, targów, szkoleń, konferencji realizowanych przez FRSE

  Współpraca z Regionalnymi Punktami Informacyjnymi programu Erasmus+ oraz Eurodesk Polska

 • Dla kogo?

  Sieć tworzą młodzi ludzie, którzy uczestniczyli w projektach programu Erasmus+ Młodzież. Członkostwo w sieci nadawane jest na okres 2 lat

 • Jak działa?

  Po ogłoszeniu wyników zorganizowane zostanie kick-off meeting, podczas którego opracowana zostanie wspólna koncepcja oraz plan pracy sieci. Komunikacja odbywać się będzie poprzez grupę założoną do tego celu grupę na Facebooku oraz inne narzędzia komunikacyjna planningowe (np. Trello, bądź inna aplikacja – do ustalenia). Z ramienia NA EuroPeersi będą mieć opiekuna, do którego będą mogli zwrócić się z pytaniami i wszelkimi trudnościami związanymi ze współpracą w sieci.

  Członkowie sieci będą zapraszani różnorodne spotkania, seminaria i szkolenia tematyczne, o których będziemy informować na bieżąco. Obowiązkiem każdego Europeersa będzie także udział w krajowych spotkaniach ewaluacyjnych podsumowujących działalność sieci, które będą odbywać się dwa razy w roku.

Możesz skorzystać
w każdej chwili

dowiedz się więcej na stronie:

przejdź do strony
Strona główna Europeers