Sprawdź, w czym możesz wziąć udział

treść strony
  • eTwinning

wrc

04.12.2021 r. 9:00 do 05.12.2021 r. 15:00

Mapa Karier dla szkół branżowych i techników

Opis wydarzenia:

Uczestnicy grudniowego wydarzenia (4-5 grudnia 2021) będą mieli okazję poznać program eTwinning oraz zapoznać się z możliwościami rozwoju zawodowego oferowanego w ramach działania programu. Poznają również najważniejsze funkcjonalności Mapy Karier, nowe zawody, a także dowiedzą się, jak w praktyce wykorzystywać zasoby Mapy Karier na zajęciach doradczych, lekcjach przedmiotowych i godzinie wychowawczej. Dodatkowo podczas warsztatu zdobędą wiedzę na temat prostych narzędzi i technik weryfikacji informacji (fact-checker), które mogą zaproponować swoim uczniom w trakcie zaledwie jednej lekcji.

Organizatorzy zapewniają udział w warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a osobom spoza Elbląga – nocleg w pokojach jednoosobowych z 4 na 5 grudnia 2021 roku. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. 

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 listopada 2021 o godzinie 23:59.

formularz zgłoszeniowy

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, zatrudniony w szkole ponadpodstawowej branżowej lub technicznej.

Informujemy również, że uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne: tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

Szczegółowe informacje:

  • Gdzie?

    Elbląg

  • Kiedy?

    04.12.2021 r. 9:00 do 05.12.2021 r. 15:00

04.12.2021 r. 9:00 do 05.12.2021 r. 15:00