treść strony

Edukacja włączająca przez eTwinning

9 grudnia 2021 roku zapraszamy kadrę nauczycielską przedszkoli, szkół, a także nauczycieli ze szkół integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych na konferencję online, której tematem będzie edukacja włączająca.

  • fot. Shutterstock

Uczestnicy konferencji dowiedzą się, co to jest edukacja włączająca, jak pracować projektowo w zróżnicowanej grupie dzieci, jak efektywnie włączać uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do realizacji projektów z uczniami bez dysfunkcji oraz jakie są korzyści ze współpracy i działania projektowego. Lista ekspertów: TUTAJ. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału (poniżej) oraz ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na plalformie eTwinning LIVE nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Zapraszamy nauczycieli ze szkół ogólnodostępnych, integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych.

3. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia. Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Tylko zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 grudnia 2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej. 

formularz zgłoszeniowy