treść strony

Stacjonarna konferencja dla nauczycieli edukacji przedszkolnej

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego na konferencję eTwinning, która odbędzie się 19 maja 2022 r. w Gdańsku. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

  • fot. eTwinning

Zakwalifikowani uczestnicy wybiorą uczestnictwo w czterech z pięciu sesji warsztatowych, a wybór sesji nastąpi w dniu wydarzenia po zakończeniu sesji plenarnych:

  • eTwinning: przygoda na patyku – Anna Krzyżanowska;
  • Mały Artysta to JA – Beata Wójcik;
  • Dywanowa matematyka zachwyci każdego smyka – Dominika Wilk, Anna Wilczyńska;
  • Kolorowy potwór… czyli coś w sam raz, by ukoić nerwy – Anna Urbasik;
  • Gramy… Przygodę z eTwinningiem rozpoczynamy – Katarzyna Brenk, Agata Majkowska.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Lista ekspertów prowadzących prezentacje i warsztaty: tutaj.

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning Live nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowana/zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel wychowania przedszkolnego, zatrudniony w placówce realizującej podstawę programową.

Ważne informacje:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które będzie można podłączyć do konferencyjnego internetu/Wi-Fi. Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa!
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik szkolenia zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19).
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będą obecni na całości wydarzenia, otrzymają certyfikat uczestnictwa wydawany bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 11 maja 2022 r. o godzinie 23:59. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

formularz zgłoszeniowy