treść strony

Twój Euroguidance – pasja w praktyce

Jesteś doradcą zawodowym? Interesujesz się rozwojem i planowaniem kariery? Inspiruj innych swoim doświadczeniem i zdobądź atrakcyjne nagrody!

  • fot. Euroguidance

Znasz ciekawe rozwiązania w procesach planowania kariery zawodowej? Masz interesujące doświadczenia, które mogą być inspiracją dla innych? Chcesz zaprezentować metody, projekt albo inicjatywę, która przyniosła pozytywne rezultaty? Weź udział w konkursie „Twój Euroguidance – pasja w praktyce” i podziel się swoją wiedzą wśród społeczności poradnictwa zawodowego i sieci Euroguidance!

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej wartościowych działań doradców i promowanie ich w kontekście pozytywnych zmian w dziedzinie poradnictwa zawodowego oraz budowanie dobrych relacji i wymiany doświadczeń wśród społeczności doradców zawodowych.

Uczestnikami konkursu mogą zostać: doradcy zawodowi, praktycy poradnictwa zawodowego, nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych, pracownicy akademickich biur karier, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawiciele organizacji oraz inne osoby fizyczne powiązane z rozwojem doradztwa i poradnictwa zawodowego w Polsce.

Jak wziąć udział w konkursie? 

Zgłoś swoją pracę konkursową w jednej z trzech kategorii za pomocą formularza online w terminie od 13 marca do 13 kwietnia 2023 r.

  • Kategoria 1: artykuł na temat wykorzystania technologii cyfrowych w doradztwie zawodowym.
  • Kategoria 2: interaktywny scenariusz zajęć grupowych z doradztwa zawodowego; prezentacja przygotowana w PowerPoint na formatce Euroguidance.
  • Kategoria 3: success story osoby, która się przebranżowiła; w ramach European Year of Skills 2023 – reskilling.

Za zajęcie I miejsca laureaci otrzymają nagrody główne: 

  • Kategoria 1 – Apple iPad 10,2" 9gen 64 GB LTE. 
  • Kategoria 2 – Apple Watch 6 40/Graphite Steel/Black Sport LTE. 
  • Kategoria 3 – aparat cyfrowy Canon EOS 250D+ EF-S 18-55mm F4-5.6.

Laureaci, którzy zajmą II i III miejsca w każdej z kategorii, otrzymają nagrody:

  • II miejsce – lampa pierścieniowa Yongnuo YN-308.
  • III miejsce – słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2.

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej gali podczas III Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance, które odbędzie się 15-16 czerwca 2023 r. w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora i w regulaminie konkursu.