treść strony

Wspólnie.eu – platforma dla młodych ludzi

Wspólnie.eu to europejska platforma zrzeszająca młodych ludzi, którzy chcą zaangażować się w działania na rzecz przyszłości kontynentu. Zarejestruj się i dołącz do społeczności euroentuzjastów!

  • fot. Shutterstock

Wspólnie.eu to platforma sieciująca aktywnych, zaangażowanych społeczne młodych ludzi, którym przyszłość Starego Kontynentu nie pozostaje obojętna. Jest to świetne źródło informacji o unijnych inicjatywach i kampaniach skierowanych do młodych. Korzystając z dostępnych na stronie narzędzi, użytkownicy mogą np. wyszukiwać ciekawe wydarzenia odbywające się w ich okolicy, dołączać do debat organizowanych przez Komisję Europejską oraz brać udział w różnego rodzaju szkoleniach online.

W zakładce „Relacje” młodzi Europejczycy opowiadają o swoich działaniach – np. o przygodzie z wolontariatem – oraz zachęcają do tego innych. Dzielą się również swoimi doświadczeniami związanymi z aktywizmem i działalnością w organizacjach młodzieżowych, a także relacjonują europejskie wydarzenia.

Dołącz do Wspólnie.eu, dziel się pomysłami z kolegami i koleżankami z całej Europy oraz zaangażuj się w działania na rzecz lepszej przyszłości dla wszystkich!