Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2022

treść strony

Zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Informacyjny!

13 stycznia 2022 r. godz. 10:00 w formule online

Zarejestruj się na ODI 2022 tutaj: REJESTRACJA

Szanowni Państwo!

13 stycznia 2022 roku odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.

Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym, organizowana od 2014 r. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wśród uczestników są m.in. nauczyciele, pracownicy uczelni, osoby pracujące z młodzieżą, przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury oraz praktycy zajmujący się kształceniem dorosłych.

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.
Na koniec przedstawimy Państwu laureatów tegorocznej edycji konkursu Selfie+.

W przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt na adres: wydarzenia@frse.org.pl, oraz pod numerem telefonu: 505433469

Narodowa Agencja Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności

Materiały do pobrania