Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2022

treść strony

Ogólnopolski Dzień Informacyjny

13 stycznia 2022 r. godz. 10:00 w formule online

Zapraszamy do obejrzenia wykładu dr. Tomasza Rożka: Jak wnioskować – praktyczny przewodnik po programach edukacyjnych.

">

Szanowni Państwo!

13 stycznia 2022 roku odbyła się IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.

Hasło tegorocznego spotkania brzmiało: Europejskie programy edukacyjne.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym, organizowana od 2014 r. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne, oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wśród uczestników są m.in. nauczyciele, pracownicy uczelni, osoby pracujące z młodzieżą, przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury oraz praktycy zajmujący się kształceniem dorosłych.

Uczestnicy tegorocznego wydarzenia mogli m.in. wysłuchać wykładu dr. Tomasza Rożka w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych w 9 pokojach eksperckich dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych, edukacji szkolnej, Europejskiego Korpusu Solidarności, programów bilateralnych i platformy eTwinning.

Podczas wydarzenia była także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.
Na koniec przedstawiliśmy Państwu laureatów tegorocznej edycji konkursu Selfie+.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu i zapraszamy za rok!

Narodowa Agencja Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności

 

 

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Materiały do pobrania