treść strony

Baza Partnerów dla organizacji otwarta!

Masz pomysł na projekt, który chcesz zrealizować w ramach PURWM i PLFWM, ale potrzebujesz partnera? Odwiedź naszą Bazę Partnerów i wciel swój projekt w życie!

  • fot. PURWM

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy bazę instytucji, która umożliwia szybkie i wygodne znalezienie partnera zagranicznego z Polski, Litwy lub Ukrainy w celu zrealizowania projektu w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży i Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. To narzędzie będzie dostępne także dla podmiotów edukacyjnych z Litwy i Ukrainy. Zachęcamy do zarejestrowania się w bazie, tak aby potencjalny partner mógł się z Państwem skontaktować.

Dla kogo?

Nowa platforma ma pomóc wszystkim, którzy są zainteresowani realizacją projektu współpracy w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży i Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży oraz poszukują w tym celu partnera z innego państwa (Polski, Litwy, Ukrainy).

Dzięki korzystaniu z bazy masz możliwość:

  • przedstawić swoją organizację innym użytkownikom i opisać tematykę projektów, w których działasz;
  • znaleźć partnera z innego kraju i nawiązać z nim współpracę;
  • wymieniać wiedzę i doświadczenie z podmiotami z innych państw.

Jak zarejestrować się w bazie partnerów?

1. Odwiedź witrynę https://wymianymlodziezy.frse.org.pl/organizations.

2. Naciśnij przycisk „Add new organisation”.

3. Wypełnij wymagane pola w języku angielskim (obszar działania, doświadczenie projektowe, główne cele, dane kontaktowe, logotyp).

4. Potwierdź rejestrację przyciskiem „Add organisation”.

5. Gratulujemy, udało Ci się zarejestrować w bazie partnerów programów bilateralnych!

Zachęcamy do promocji Bazy Partnerów wśród zaprzyjaźnionych instytucji. Dzięki temu jak najszybciej zbudujemy duże grono chętnych do współpracy w ramach programów bilateralnych.