treść strony

BCU gastronomia i kelnerstwo otwarte w Tarnowie

23 kwietnia 2024 r. oficjalnie otwarto kolejne BCU – tym razem w dziedzinie gastronomia i kelnerstwo. Jednostką prowadzącą jest Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie.

  • fot. Janusz Smoliński

  • fot. Janusz Smoliński

  • fot. BCU

  • fot. BCU

Działalność nowego BCU w Tarnowie zainaugurowano podczas ogólnopolskiej konferencji. W trakcie wydarzenia zaprezentowano plany dotyczące działalności szkoleniowej centrum. Odbył się również panel dyskusyjny na temat przyszłości gastronomii i kelnerstwa w Polsce.

Potencjał BCU został przedstawiony w pracowniach gastronomicznych, gdzie uczestnicy mogli skosztować różnorodnych rodzajów pizzy i włoskich przekąsek, a także dań mięsnych i wegetariańskich autorstwa mistrzów grillowania w strefie grill & BBQ. Natomiast w strefie art café serwowano kawę z logotypem BCU oraz napoje i lody przygotowane z wykorzystaniem technologii molekularnej.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie we współpracy z Podkarpacką Akademią Przedsiębiorczości i Podkarpacką Akademią Umiejętności.

Więcej o BCU

Profil na Facebooku